Топ продаж
-21%

Стілець для кав'ярні, Стильний кухонний стілець Ніка для ресторану та дому
1 159,04 ₴
920,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 119985
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець для кав'ярні, Стильний кухонний стілець Ніка для ресторану та дому металевий каркас
Мінімальне замовлення від 2 штук. Доставка Нова Пошта
Характеристики:
Ширина; 350 мм.
Глибина; 350 мм.
Висота до сидіння; 450 мм.
Висота по спинці; 800 мм.
Діаметр сидіння; 350 мм.
каркас; метал.
сидіння; шкірозамінник.колір; на вибір

Колір каркаса

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MirMax |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір каркасу | Чорний, Сірий, Білий |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою, сталева профільна труба |
| Обивний матеріал | Велюр, Екошкіра, Штучна шкіра |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Стан | Новий |
| Тип | Барний стілець |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Сидіння | тканина, ДСП, Поролон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 2099976332 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920,84 ₴








