Топ продаж
-21%

Кухонний обідній стіл Бостон у стилі лофт, столи кухонні для кафе барів
6 118,35 ₴
4 861,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: 119986
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний обідній стіл Бостон у стилі лофт, столи кухонні для кафе барів 1200х680 мм.
Під замовлення 5-15 днів.
Аванс 10%
Доставка Нова Пошта
063-857-27-60

Колір стільниці ДСП 32 мм.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MirMax |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Сірий, Чорний, Білий, Венге магія |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 2106196600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 861,95 ₴





