
Шафа-пенал із полицями кутовою в коридор Бриз-18 Сонома + трюфель Шафа-пенал для документів
2 637,70 ₴
2 029 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502288
Шафа-пенал із полицями кутовою в коридор Бриз-18 Сонома + трюфель Шафа-пенал для документів Еверест
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обробляється і відвантажується зі складу упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Пенал кутовий Бриз-18 Дуб сонома + трюфель
Елемент модульної системи Бриз — відкритий кутовий пенал, виготовлений із ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Розміри:
Ширина — 300 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 2100 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.

Шафа-пенал відкрита кутовий Бриз-18 Дуб сонома + Трюфель
Відкритий кутовий пенал Бриз-18 — частина модульної системи колекції Бриз. Виготовлений у сучасному стилі української меблевої фабрики Еверест. Має привабливий зовнішній вигляд і якісні експлуатаційні властивості. Складається із шести полиць, на яких можуть розміщуватися книги, папки з документами та предмети декору. Такі меблі підходять для вітальні, кабінету, домашньої бібліотеки та службових приміщень. Матеріал виготовлення — ламінована ДСП. Компактні розміри дають змогу встановити пенал у приміщенні з різною площею. Купити недорого шафу-пенал Бриз-18 Еверест можна в таких кольорах: Венге + дуб молочний Сонома + Трюфель Пенал виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть для дитячої.
Габарити пенала Бриз-18 (Ш х Г х В) 30 х 38 х 210 см
Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія дає змогу вибрати модель з іншими габаритами: Пенал відкритий Бриз-14 (Ш х Г х В) 50 х 38 х 210 см Пенал закритий Бриз-15 (Ш х Г х В) 50 х 38 х 210 см Пенал відкритий Бриз-16 (Ш х Г х В) 50 х 38 х 210 см Пенал закритий Бриз-17 (Ш х Г х В) 50 х В) 38 х 210 см Пенал кутовий Бриз-18 (Ш х Г х В) 30 х 38 х 210 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Усі меблі постачаються в РОЗОБІБНОМУ ВІДЕ та упаковані в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома + трюфель |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + трюфель, Дуб Сонома Трюфель |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | кутовий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Ширина шафи | 300 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8585 |
| Артикул | 00000039750 |
| Висота | 210 см |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Шафа-пенал із полицями кутовою в коридор Бриз-18 Сонома + трюфель Шафа-пенал для документів |
| Тип товару | Пенал |
| Фасад | ДСП ламінована |
- Ціна: 2 029 ₴





