
Великий комод для спальні Еверест із дверима та шухлядою Соната-7 140х38х94 Сучасний комод у дім
5 349,50 ₴
3 905,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502705
Великий комод для спальні Еверест із дверцятами та шухлядою Соната-7 140х38х94 Сучасний комод у будинок, Дуб крафт білий
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Великий комод із дверцятами та шухлядою Соната-7 зроблений із ламінованого ДСП. Він ідеально впишеться в будь-який дизайн кімнати. Модель є частиною модульної системи, з якої можна зібрати гарнітур для вітальні.
Розміри:
Ширина — 1400 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 940 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + білий | Сонома + білий | Венге + крафт золотий | Крафт білий | Крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних шухляд | 1 шт |
| Кількість дварок | 4 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 94 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 140 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип напрямних для висувних шухляд | Телескопічні (кулькові) |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Крафт білий |
Великий комод для спальні Еверест із дверима та шухлядою Соната-7 Дуб крафт білий Місткий комод Соната-7 від фабрики Еверест — дозвольте Вам використовувати простір у будинку функціонально та повністю. Чотири двостулкові дверцята й один невеликий висувний ящик на напрямних повного висунення дасть змогу розмістити безліч різних речей, зокрема посуд, іграшки, книги. На дверцятах і ящику є стильні квадратні ручки. Виготовлений із якісного ламінованого ДСП.
Стільниця дасть змогу розмістити додаткові предмети для прикрашання декору, а також зверху можна встановити телевізор. Завдяки доступній ціні Ви можете створити справжню композицію в будинку. Розміри: Ширина — 140 см Глибина — 38 см Висота — 94 см Дану модель можна придбати як окремо, так і в комплекті з іншими модулями колекції Соната для вітальні або спальні. Відеоінструкція зі збирання Купити недорого комод Соната-7 Еверест можна в таких кольорах: Дуб крафт золотий Дуб сонома + Білий Венге темний + Дуб крафт золотий Венге темний + Білий Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія комодів представлена в різних розмірах: Соната-1 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 75 см Соната-2 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 101 см Соната-3 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 94 см Соната-4 (Ш х ГГ В) 80 х 38 х 94 см Соната В) 120 х 38 х 94 см Соната-7 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 94 см Соната-8 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 94 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у РОЗОБІНОВНОМУ ВІДЕ! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником). Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 94 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 140 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8823 |
| Артикул | 00000041263 |
| Висота | 94 см |
| Кількість дварок | 4 шт. |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Назва | Великий комод для спальні Еверест із дверима та шухлядою Соната-7 140х38х94 Сучасний комод у дім |
| Тип товару | Комод |
| Фасад | ДСП ламінована |
| Колір | Дуб крафт білий |
- Ціна: 3 905,14 ₴














