
Плаття шафи для спальні Еверест Нордик-1400 Білий + Дуб крафт золотий Шафи для білизни
12 344,80 ₴
9 496 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505537
Плаття шафи для спальні Еверест Нордик-1400 Білий + Дуб крафт золотий Шафи для білизни з колекції Нордик
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Велика двостулкова шафа з шухлядами Нордик-1400
Шафа Нордик-1400 — елемент модульної системи. Ця колекція пропонує широкий вибір модулів, як-от полиці, шафи, тумби та ліжка, які можна поєднувати та комбінувати, щоб створити індивідуальні композиції відповідно до вашого смаку та потреб.
Розміри:
Ширина — 1400 мм
Глибина — 498 мм
Висота — 2050 мм
Багатофункціональність і можливість адаптації роблять цю систему ідеальним вибором для будь-якого житлового або офісного простору.
Внесіть сучасність і функціональність у свій інтер'єр із модульною системою Нордик — ваш ключ до зручності та стилю в одному.
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
| Дуб крафт золотий + Білий | Дуб крафт золотий + Графіт |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість стулок (дверей) | 3 |
| Стан | Нове |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | двостулковій |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2050 мм |
| Глибина | 498 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір | Дуб крафт золотий + білий |
Шафа тридверна Еверест Нордик-1400 Білий + Дуб крафт золотий
Шафа тридверна Еверест Нордик-1400 з колекції Нордик надає вам достатньо простору для зберігання одягу й аксесуарів. Велика шафа також допоможе організувати зберігання сезонного одягу та взуття. Два відділення шафи обладнане зручною штангою для вішалок, надаючи практичне місце розміщенню вашого одягу. Однодверне відділення обладнане трьома полицями, що забезпечує ефективну організацію та зберігання різноманітних предметів. Три шухляди, що функціонують на телескопічних напрямних внизу, надають зручний простір для дрібних предметів і білизни. Основні характеристики: Ширина — 140 см Глибина — 49,8 см Висота — 205 см Колір: Білий + Дуб крафт золотий. Двері: Три двері. Відділення: Широкий простір усередині зі зручними полицями та штангою для вішалок. Матеріал — ЛДСП.
Особливості та переваги: Висувні ящики: Три ящики, що функціонують на телескопічних напрямних, забезпечують зручне та легке відкривання та зачинення. Максимальна місткість: Тридверний дизайн надає достатньо місця для розміщення вашого одягу, взуття та аксесуарів. Функціональна організація: Внутрішній простір обладнаний зручними полицями для акуратного розподілу ваших речей. Штанга для вішалок забезпечує зручний простір для одягу на трепелях. Шафа можна використовувати в різних приміщеннях, як-от спальня для зберігання одягу, взуття та аксесуарів, у гардеробній — ідеально підходить для створення функціонального гардероба з окремими зонами для різних типів одягу, у дитячій кімнаті — для зручного зберігання іграшок, одягу та книг, у коридорі або передпокої — для організації простору та зберігання сезонного одягу та взуття.
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шкант) Молоток У нас Ви можете купити за доступною ціною розпашну шафу від фабрики Еверест, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, колірної гами та дизайну. Гарні, сучасні та якісні меблі прекрасно впишеться в інтер'єр Вашої оселі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2050 мм |
| Глибина шафи | 498 мм |
| Ширина шафи | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 13271 |
| Артикул | 00000053372 |
| Висота | 205 см |
| Кількість дверей | Тридверний |
| Комплектація дзеркалом | Без дзеркала |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Сукня шафа для спальні Еверест Нордик-1400 Білий + Дуб крафт золотий Шафи для білизни |
| Призначення | У дитячу, Для вітальні, для передпокою, для спальні |
| Тип товару | Шафа розстібної |
| Форма | Прямий |
| Колір | Білий + Дуб крафт золотий |
- Ціна: 9 496 ₴










