ТОП ПРОДАЖ
-23%

Шафа-пенал із дзеркалом Еверест Нордік-800 Білий + Дуб крафт золотий (DTM-5539)
8 321,30 ₴
6 401 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505539
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа-пенал із дзеркалом Еверест Нордік-800 Білий + Дуб крафт золотий Шафа-пенал із дзеркалом Еверест Нордік-800 з колекції Нордік поєднує в собі функціональність та естетику, надаючи вашій спальні затишок та стиль. Чудово поєднується з різними інтер'єрами, а дзеркало додає простору та зручності. Основні характеристики: Ширина - 80 см Глибина - 37,6 см Висота - 205 см Колір: Білий + Дуб крафт золотий. Особливості: Дзеркало на передніх дверях. Штанга: Зручна штанга для вішалок. Полиці: Внутрішні полиці для організації зберігання. Матеріал - ЛДСП. Особливості та переваги: Дзеркало з користю: Дзеркало на передніх дверях не тільки додає простору, але й забезпечує вам зручність при вдяганні. Організація зберігання: Внутрішні полиці надають вам місце для розміщення різних речей, від одягу до аксесуарів. Штанга для вішалок: Зручна штанга надає простір для вашого одягу, позбавляючи вас необхідності складати його. Шафу можна використовувати в різних приміщеннях, таких як спальня - як компактне та елегантне місце для зберігання вашого одягу та аксесуарів, у дитячій кімнаті - для зручного зберігання іграшок, одягу та книг, у коридорі або передпокої - для організації зберігання ваших речей та перевірки свого вигляду перед виходом з дому. ЗБІРКА ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді! У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для збирання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шкант) Молоток У нас Ви можете купити за доступною ціною шафу від фабрики Еверест, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, кольорової гами та дизайну. Хороші, сучасні та якісні меблі чудово впишуться в інтер'єр Вашого будинку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2050 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний вішак для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 13273 |
| Артикул | 00000053366 |
| Висота | 205 см |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Комплектація дзеркалом | З дзеркальними дверима |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Шафа-пенал із дзеркалом для передпокою Еверест Нордик-800 Шафа для одягу в спальню з дзеркалом |
| Призначення | У дитячу, Для вітальні, для передпокою, для спальні |
| Тип товару | Шафа розстібної |
| Форма | Прямий |
| Колір | Білий + Дуб крафт золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 401 ₴





