
Кухонний стіл ламінований Еверест СТО-1 110х65х77 см Венге темний + Дуб молочний, Обідній столи
2 299,70 ₴
1 769 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505583
Кухонний стіл ламінований Еверест СТО-1 110х65х77 см Венге темний + Дуб молочний, Обідні столи виготовлені з високоякісної ламінованої ДСП

Обідній стіл Еверест СТО-1 Венге темний + Дуб молочний
Представляємо вам обідній стіл Еверест модель СТО-1 — надійний і стильний елемент меблів для вашого дому. Цей стіл ідеально поєднує в собі функціональність, елегантність і міцність, щоб створити комфортний і приємний простір для обідів і зустрічей із сім'єю та друзями.
Виготовлений із високоякісних матеріалів, цей стіл дуже міцний і довговічний, що забезпечить його тривалий термін експлуатації. Стільниця виготовлена з високоякісної ламінованої ДСП, що робить її міцною, стійкою до подряпин і легкою в догляді.
Завдяки своєму універсальному дизайну, стіл Еверест чудово впишеться як у сучасні, так і в класичні інтер'єри, надаючи їм шарму та стилю.
До обіднього столу ідеально підійдуть табуретки Т-1 , які не тільки забезпечать зручність під час їжі, але й створять стильний і сучасний обідній комплект.
Габарити столу (Ш х Г х В) 110 х 65 х 77 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)!
Для складання вам необхідно:
Хрестова викрутка
Шестигранник (4 мм)
Клей ПВА (якщо є шкет)
Молоток
У нас Ви можете купити за доступною ціною стіл обідній, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, колірної гами та дизайну. Гарні, сучасні та якісні меблі прекрасно впишеться в інтер'єр Вашої оселі!
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки за передоплатою 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
— покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
— покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій із товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб молочний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Ширина столу | 650 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 13453 |
| Назва | Кухонний стіл ламінований Еверест СТО-1 110х65х77 см Венге темний + Дуб молочний, Обідній столи |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 1 769 ₴