
Обідня група стіл і капці з ДП Еверест Комплект стіл 4 табурети обідній
4 881,50 ₴
3 755 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505588
Обідня група стіл і капці з ДП Еверест Комплект стіл 4 табурети обідній Дуб сонома
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Обідній комплект Еверест Стіл СТО-1 + 4 табурети Т-1 Дуб сонома
Представляємо вам обідній комплект від фабрики Еверест, що містить обідній стіл моделі СТО-1 і чотири табурети Т-1 в тому ж стильному поєднанні відтінків. Цей комплект ідеально підійде для вашої кухні або їдальні, надаючи їй елегантності, стилю й затишку. Виготовлені з високоякісних матеріалів, стіл і табурети забезпечують міцність, довговічність і стійкість до пошкоджень. Ламінована ДСП- стільниця забезпечує легкий догляд і чищення. Розміри столу та табуретів забезпечують комфортне розташування за столом і зручне сидіння. Цей комплект ідеально підійде для сімейних обідів або зустрічей із друзями. Поверхня столу та табуретів легко миється й чиститься, що робить їх догляд простим і зручним.
Комплект містить:
Обідній стіл Еверест СТО-1 110х65х77 см Дуб сонома
Табурет Еверест Т-1 (4 шт.) Дуб сонома
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шкант) Молоток У нас Ви можете купити за доступною ціною кухонні меблі від фабрики Еверест, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, колірної гами та дизайну. Гарні, сучасні та якісні меблі прекрасно впишеться в інтер'єр Вашої оселі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість предметів | 5 |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Табурет | 4 шт. |
| Упаковка стільця/крісла/табурета | У розібраному вигляді |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри табурета | |
| Висота сидіння табурета | 450 мм |
| Глибина табурета | 320 мм |
| Ширина табурета | 320 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 650 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки табурета | ДСП ламінована |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 13458 |
| Артикул | 00000053674 |
| Висота | 77 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ніжок | ДСП ламінована |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінована |
| Назва | Обідня група стіл і капці з ДП Еверест Комплект стіл 4 табурети обідній |
| Особливості | Нерозкладний |
| Тип товару | Обідній комплект |
| Форма | Прямокутна |
| Колір стільниці | Дуб сонома |
- Ціна: 3 755 ₴

