
Стелаж-змійка М-ЗОН Джеко 700 Сонома (MZN-031011)
3 122,60 ₴
2 402 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51031011
Стелаж-змійка М-ЗОН Джеко 700 Сонома
Ваша квартира потребує стильного та функціонального рішення для організації простору? Стелаж-змійка М-ЗОН Джеко 700 Сонома - це ідеальний вибір для тих, хто цінує сучасний дизайн та практичність. Завдяки своїй унікальній формі, цей стелаж не лише ефективно використовує простір, але й стане яскравим акцентом у вашому інтер'єрі.
Виготовлений з якісних матеріалів, стелаж забезпечує надійність та довговічність. Його універсальний колір сонома легко впишеться в будь-який стиль оформлення. Не втрачайте можливість перетворити вашу оселю на комфортний та стильний простір з допомогою стелажа-змійки М-ЗОН Джеко 700!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | М-Зон |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Кількість ярусів етажерки | 7 |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Етажерка |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Висота етажерки | 1992 мм |
| Глибина етажерки | 238 мм |
| Ширина етажерки | 700 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Корпус (каркас) етажерки | ДСП ламінована |
| Полиці етажерки | ДСП ламінована |
| Фасади етажерки | ДСП ламінована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 17401 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Стелаж-змійка М-ЗОН Джеко 700 Сонома (MZN-031011) |
| Оплата | Закази відправляються за передоплатою від 20% хв 200 грн. Або Пром оплата |
| Термін постачання | Замовлення обробляється і відвантажується зі складу впродовж 2-4 днів |
| Колір | Дуб сонома |
- Ціна: 2 402 ₴






