
Cтіл комп'ютерний з 2 полицями М-ЗОН Джеко 1200/12 Сонома (MZN-031020)
2 475,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51031020
Комп'ютерний стіл М-ЗОН Джеко: стиль та функціональність
Шукаєте ідеальний комп'ютерний стіл, який поєднує в собі сучасний дизайн та практичність? Комп'ютерний стіл М-ЗОН Джеко стане відмінним вибором для вашого робочого простору. Завдяки своїм двом полицям, він забезпечує достатньо місця для зберігання документів, книг та інших необхідних аксесуарів. Ви зможете організувати своє робоче місце так, як вам зручно!
Не пропустіть можливість покращити свою продуктивність із стильним столом, що підходить для будь-якого інтер'єру. Обираючи стіл М-ЗОН Джеко, ви отримуєте не лише естетичну привабливість, але й надійність та довговічність. Додайте нотку сучасності у свій простір та зробіть ваші робочі дні комфортнішими!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | М-Зон |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Особливості | Вбудований стелаж |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 870 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 766 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Довжина стільниці | 1151 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 17410 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Стіл комп'ютерний з 2 полицями М-ЗОН Джеко 1200/12 Сонома (MZN-031020) |
| Оплата | Закази відправляються за передоплатою від 20% хв 200 грн. Або Пром оплата |
| Термін постачання | Замовлення обробляється і відвантажується зі складу впродовж 2-4 днів |
- Ціна: 2 475,20 ₴








