
Комод у передпокій місткий із висувними шухлядами КЛ-3 Лайт 105х38х93 см Дуб Крафт білий
5 582,20 ₴
4 075,01 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071076
Комод у передпокій місткий з висувними шухлядами КЛ-3 Лайт 105х38х93 см Дуб Крафт білий, Еверест з колекції Лайт
Доставка по Україні за тарифами перевізника
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді

Комод Еверест КЛ-3 Лайт
Комод Еверест з колекції Лайт — це універсальний предмет меблів, який прекрасно підійде як для спальні, так і для вітальні. Сучасний і лаконічний дизайн дає змогу йому гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр. Місткі ящики та полиці забезпечують зручне зберігання різних речей, а простора верхня поверхня ідеально підходить для розміщення декору, кольорів, книг або інших необхідних предметів.
Матеріал виготовлення
Комод виготовлений із високоякісного ЛДСП, що забезпечує міцність і довговічність виробу. Крайка-ПВХ захищає краї від спрацювання, продовжує термін експлуатації меблів і робить їх естетичнішими. Використання сучасних матеріалів робить комод надійним і стійким до повсякденного використання.


Телескопічні напрямні
У комоді використовуються телескопічні напрямні, які забезпечують легкість і безшумність руху ящиків. Плавне й безшумне відкривання ящика з повним доступом до його вмісту, додає зручності у використанні.
Телескопічні механізми розраховані на довгий термін експлуатації та витримують регулярне використання без деформацій і заїдань.
Особливості
-
Місткі шухляди. Комод обладнаний чотирма ящиками з телескопічними напрямними і полицями за якісними дверцятами, що забезпечує комфортне використання і зручну організацію простору.
-
Універсальність. Ідеально підходить як для спальні, так і для вітальні, займаючи мінімум простору, але забезпечуючи максимальну функціональність.


Характеристики:
- Матеріал: ЛДСП, ПВХ (крайка);
- Ширина: 105 см
- Глибина: 38 см;
- Висота: 93 см;
- Колір: Дуб Крафт білий.
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% від вартості товару, мінімум 200 грн. або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Новая Почта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 93 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 105 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 31405 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Комод у передпокій місткий з висувними шухлядами КЛ-3 Лайт 105х38х93 см Дуб Крафт білий |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
- Ціна: 4 075,01 ₴




