
Книжна полиця навісна на стіну ПЛН-1 Лайт Дуб Крафт білий, Красива полиця над робочим столом
689 ₴
530 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071079
Книжна полиця навісна на стіну ПЛН-1 Лайт Дуб Крафт білий, Красива полиця над робочим столом Еверест
Доставка по Україні за тарифами перевізника
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді

Полиця навісна Еверест ПЛН-1 Лайт
Настінна полиця Еверест з колекції Лайт — — це стильне й універсальне доповнення до будь-якого інтер'єру. Її лаконічний дизайн гармонійно впишеться в спальню, вітальню або робочий кабінет. Полиця надає зручне місце для зберігання й розміщення книг, декору, світлин або інших необхідних предметів. Компактна та практична, вона допомагає ефективно використовувати простір, створюючи затишок і лад у домі.
Матеріал виготовлення
Полиця виготовлена з високоякісного ЛДСП, що забезпечує міцність і довговічність виробу. Крайка-ПВХ захищає краї від спрацювання, продовжує термін експлуатації меблів і робить їх естетичнішими. Використання сучасних матеріалів робить полицю надійною та стійкою до повсякденного використання.

Особливості
-
Універсальний дизайн. Лаконічний стиль дає змогу полиці гармонійно вписатися в будь-яку кімнату: спальню, вітальню, кабінет або дитячу, доповнюючи інтер'єр і створюючи затишок.
-
Практичне зберігання. Полиця надає зручне місце для розміщення книг, декору, світлин та інших необхідних предметів, допомагаючи раціонально використовувати простір.
Характеристики:
- Матеріал: ЛДСП, ПВХ (крайка);
- Ширина: 1000 мм;
- Глибина: 200 мм;
- Висота: 200 мм;
- Колір: Дуб Крафт білий.

Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% від вартості товару, мінімум 200 грн. або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Новая Почта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій про механічні ушкодження та комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 200 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 31410 |
| Назва | Полиця навісна Еверест ПЛН-1 Лайт Дуб Крафт білий (DTM-071079) |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий |
- Ціна: 530 ₴



