
Полиця для книг навісна для дому та офісу ПЛН-2 Лайт Дуб Крафт білий, Красива навісна полиця
991,90 ₴
763 ₴
- Під замовлення
- Код: 50071080
Відправка з 15 квітня 2026Полиця для книг навісна для дому та офісу ПЛН-2 Лайт Дуб Крафт білий, Красива навісна полиця Еверест
Доставка по Україні за тарифами перевізника
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в перебігу двох-п'яті днів
Товар постачається в розкладеному вигляді
Полиця навісна Еверест ПЛН-2 Лайт
Настінна полиця Еверест з колекції Лайт — — це стильне й універсальне доповнення до будь-якого інтер'єру. Її лаконічний дизайн гармонійно впишеться в спальню, вітальню або робочий кабінет. Полиця надає зручне місце для зберігання й розміщення книг, декору, світлин або інших необхідних предметів. Компактна та практична, вона допомагає ефективно використовувати простір, створюючи затишок і лад у домі.
Матеріал виготовлення
Полиця виготовлена з високоякісного ЛДСП, що забезпечує міцність і довговічність виробу. Крайка-ПВХ захищає краї від спрацювання, продовжує термін експлуатації меблів і робить їх естетичнішими. Використання сучасних матеріалів робить полицю надійною та стійкою до повсякденного використання.

Особливості
-
Універсальний дизайн. Лаконічний стиль дає змогу полиці гармонійно вписатися в будь-яку кімнату: спальню, вітальню, кабінет або дитячу, доповнюючи інтер'єр і створюючи затишок.
-
Практичне зберігання. Полиця надає зручне місце для розміщення книг, декору, світлин та інших необхідних предметів, допомагаючи раціонально використовувати простір.
Характеристики:
- Матеріал: ЛДСП, ПВХ (крайка);
- Ширина: 800 мм;
- Глибина: 220 мм;
- Висота: 282 мм;
- Колір: Дуб Крафт білий.

Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% від вартості товару, мінімум 200 грн. або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Новая Почта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій про механічні ушкодження та комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 282 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Глибина | 220 мм |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Назва | Полиця навісна Еверест ПЛН-2 Лайт Дуб Крафт білий (DTM-071080) |
| Код: | 31411 |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 763 ₴




