Топ
-23%

Шафа розпашна для одягу з висувними шухлядами (штанга-штанга) Еверест Сіті-1600 160,2х50х204,6 см Дуб сонома/Графіт (DTM-071095)
12 459,20 ₴
9 584 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071095
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна та функціональна шафа Еверест Сіті-1600
Шафа розпашна для одягу Еверест Сіті-1600 - це ідеальне рішення для організації вашого простору. Завдяки своїм висувним шухлядам та штангам, вона забезпечує зручний доступ до вашого одягу та аксесуарів. Стильний дизайн у кольорах дуба сонома та графіту гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи йому сучасного вигляду.
Не втрачайте можливість забезпечити собі комфорт та порядок у домі! Шафа має оптимальні розміри, що дозволяють їй легко вписатися навіть у невеликі приміщення. Обирайте Еверест Сіті-1600 для створення затишку та стилю у вашому житлі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1046 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 500 мм |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 1602 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2046 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Ширина шафи | 1602 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 2 |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 31552 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Сучасна двостулкова шафа в передпокій з висувними шухлядами Сіті-1600 160,2х50х204,6 см Дуб сонома + Графіт |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 584 ₴




