
Сучасні шафи з двостулковими дверима Еверест Стайл-1400 140х53х203 см Німфея Альба, платтяна шафа в передпокій
12 424,10 ₴
9 557 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071163
Сучасні шафи з двостулковими дверима Еверест Стайл-1400 140х53х203 см Німфея Альба, платтяна шафа в передпокій (штанга-полки)

Шафа Еверест Стайл-1400 з ящиками для зберігання на телескопічних напрямних
Місткий і сучасний шафа Еверест Стайл-1400, який легко впишеться у ваш інтер'єр. Шафа поєднує в собі функціональність, лаконічність дизайну та якісні матеріали, які забезпечать лад у вашому домі. Завдяки універсальному колірному рішенню ця шафа прекрасно доповнить інтер'єр у сучасному скандинавському, мінімалістичному або навіть класичному стилі.
Матеріал виготовлення
Шафа виготовлена з високоякісного ЛДСП, що забезпечує міцність і довговічність виробу. Крайка-ПВХ захищає краї від спрацювання, продовжує термін експлуатації меблів і робить їх естетичнішими. Використання сучасних матеріалів робить шафу надійною та стійкою до повсякденного використання.
Телескопічні напрямні
Шухляди шафи обладнані телескопічними напрямними, які забезпечують м'яке й безшумне відкривання, повне висування. Плавне й безшумне відкривання ящика з повним доступом до його вмісту, додає зручності у використанні.
Телескопічні механізми розраховані на довгий термін експлуатації та витримують регулярне використання без деформацій і заїдань.
Особливості
-
Продумана система зберігання. Шафа розроблена з урахуванням потреб сучасного користувача. У його конструкції передбачені штангу для одягу, полиці, дві місткі шухляди на телескопічних напрямних, а також дві нижні ніші для додаткового зберігання.
-
Оптимальні розміри. Шафа вміщує велику кількість одягу, але водночас не займає занадто багато місця, ідеально підходячи навіть для невеликих спалень.
-
Наповнення: Три полиці (381 мм, 384 мм, 396 мм), 2 ящики (200 мм і 120 мм), 2 нижні ніші (по 384 мм).

Характеристики:
-
Матеріал: ЛДСП, ПВХ (крайка);
-
Ширина: 1400 мм;
-
Глибина: 530 мм;
-
Висота: 2030 мм.
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки за передоплатою 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій про механічні ушкодження та комплектації товару, якщо:
— покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
— покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій із товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2030 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 530 мм |
| Колір | Німфея Альба |
| Колір (відтінок) меблів | Німфея Альба, Дуб крафт сірий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 6 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 1400 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2030 мм |
| Глибина шафи | 530 мм |
| Ширина шафи | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик, ЛДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 3 |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Назва | Сучасні шафи з двостулковими дверима Еверест Стайл-1400 140х53х203 см Німфея Альба, платтяна шафа в передпокій |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Код: | 38067 |
- Ціна: 9 557 ₴


