
Шафа пенал для роботи будинку Еверест Стайл-500 50х39х203 см Німфея Альба + Бетон, Шафа пенал у коридор
5 374,20 ₴
4 134 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071150
Шафа пенал для роботи будинку Еверест Стайл-500 50х39х203 см Німфея Альба + Бетон, Шафа пенал у коридор, Пенал виготовлений із високоякісного ЛДСП

Шафа-пенал Еверест Стайл-500
Створіть зручний та стильний простір для зберігання з шафою-пеналом Стайл-500. Це універсальне рішення для дому та офісу, яке поєднує функціональність, компактність і елегантний дизайн. Закрита конструкція дає змогу приховати вміст від сторонніх очей, зберігаючи лад та естетику приміщення. Це ідеальне рішення для зберігання одягу, документів, книг, побутового приладдя та інших предметів.
Матеріал виготовлення
Пенал виготовлений із високоякісного ЛДСП, що забезпечує міцність і довговічність виробу. Крайка-ПВХ захищає краї від спрацювання, продовжує термін експлуатації меблів і робить їх естетичнішими. Використання сучасних матеріалів робить тумбу надійною та стійкою до повсякденного використання.
Телескопічні напрямні
Шухляди шафи обладнані телескопічними напрямними, які забезпечують м'яке й безшумне відкривання, повне висування. Плавне й безшумне відкривання ящика з повним доступом до його вмісту, додає зручності у використанні.
Телескопічні механізми розраховані на довгий термін експлуатації та витримують регулярне використання без деформацій і заїдань.
Особливості
-
Закрита система зберігання. Завдяки глухим фасадам усі речі залишаються прихованими, що допомагає підтримувати акуратний вигляд кімнати.
-
Зручні полиці. Усередині шафи передбачені зручні та місткі полиці, які допомагають організувати зберігання й легко знаходити потрібні предмети.
-
Ящик для зберігання. Пенал обладнаний висувною шухлядою, яка підходить для аксесуарів, косметики, ременів, годинників та інших дрібниць.
-
Компактність і місткість. Шафа-пенал чудово вписується в невеликі приміщення, але водночас залишається просторою всередині. Оптимальна висота дає змогу розмістити багато речей без перевантаженості простору.

Характеристики:
-
Ширина: 500 мм;
-
Глибина: 390 мм;
-
Висота: 2030 мм;
-
Матеріал: ЛДСП, ПВХ (крім).
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки за передоплатою 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій про механічні ушкодження та комплектації товару, якщо:
— покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
— покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій із товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2030 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 390 мм |
| Колір | Німфея Альба |
| Колір (відтінок) меблів | Німфея Альба + Бетон |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 500 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2030 мм |
| Глибина шафи | 390 мм |
| Ширина шафи | 500 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик, ЛДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 38414 |
| Назва | Шафа пенал для роботи будинку Еверест Стайл-500 50х39х203 см Німфея Альба + Бетон, Шафа пенал у коридор |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 4 134 ₴


