
Універсальний розсувний стіл для вітальні або кухні, стіл-трансформер кухонний обідній розкладний
4 081,24 ₴
3 243,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: 119954
Універсальний розсувний стіл для вітальні або кухні, стіл-трансформер кухонний обідній розкладний 800*600*750
Доставка Нова Пошта.
Предоплата 20% от стоимости.
термін виготовлення 10-15 днів.
+380638572760
Характеристики та опис
Стіл кухонний розкладний.
Країна-виробник Україна.
Стільниця виготовлена з ламінованого ДСП 16 мм.
Форма стільниці прямокутна.
Кольори: білий, чорний, сірий, червоний, дуб сонома, венге магія, бетон.
Ніжки виготовлені зі сталі, пофарбовані порошковою фарбою в сірий, білий або чорний колір.
Габаритні розміри столу:
Довжина стола 800 мм.
Ширина стола 600 мм.
Висота столу — 750 мм.
Розмір стільниці в розкладеному стані 1200 х 800 мм.
Ідеальне рішення для сучасних просторів — стіл Оскар. Маючи компактні розміри 800 * 600 * 750, цей стіл легко впишеться в будь-який інтер'єр, не займаючи багато місця. Коли ж вам буде потрібно більше простору, просто розкладіть його до розмірів 1200*800 і він стане ідеальним місцем для приймання гостей або сімейних вечер.
Стіл Оскар виготовлений із високоякісного, вологостійкого ДСП, що гарантує його довговічність і стійкість до повсякденних навантажень. Ніжки столу виготовлені зі сталі, пофарбовані порошковою фарбою в сірий, білий або чорний колір, надаючи йому сучасного та стильного вигляду.
Однією з основних переваг столу Оскар є різноманітність колірних рішень. Ви можете вибрати із шести класичних відтінків — білий, чорний, сірий, червоний, дуб сонома, венге магія.
Стіл Оскар поєднує функціональність і стильний дизайн. У розкладеному вигляді він забезпечує достатній простір для чотирьох осіб, створюючи комфортну атмосферу для обідів і зустрічей. Незмінно стильний у стилі модерн цей стіл стане яскравим акцентом вашого інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MirMax |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 800 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 2026813244 |
| Додаткові характеристики | |
| Назва | Універсальний розсувний стіл для вітальні або кухні, Стіл-трансформер кухонний обідній розкладний 800*600*750 |
- Ціна: 3 243,04 ₴








