Топ продаж
-21%

Кухонний комплект стіл розкладний і табуретки, Набір обідній, Комплект меблів для кухні
7 622,60 ₴
6 057,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 119963
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний комплект стіл розкладний і табуретки, Набір обідній, Комплект меблів для кухні на замовлення
Доставка Нова Пошта.
Предоплата 20% от стоимости.
термін виготовлення 10-15 днів.
+380638572760

До комплекту входить:
Стіл Оскар розкладний 800*600*750 мм. (800*1200*730 мм. розкладений)
Табуретки Стандарт 4 шт.
Колір на вибір
Ніжки

Стільниця

Сидіння

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MirMax |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Червоний, Дуб сонома, Чорний, Білий, Сірий, Венге магія |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість предметів | 5 |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Табурет | 4 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри табурета | |
| Висота сидіння табурета | 450 мм |
| Глибина табурета | 350 мм |
| Ширина табурета | 350 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Глибина стільця | 350 мм |
| Ширина стільця | 350 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки табурета | сталь покрита фарбою |
| Опори столу | сталь покрита фарбою |
| Сидіння | екошкіра |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 2037669468 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 057,20 ₴







