Топ продаж

Комплект обідній кухонний столовий, Обідні столи та стільці
7 286,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 119964
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект обідній кухонний столовий, Обідні столи та стільці для дому
Доставка Нова Пошта.
Предоплата 20% от стоимости.
термін виготовлення 10-15 днів.
+380638572760
До комплекту входить:
Стіл Оскар розкладний 800*600*750 мм. (800*1200*730 мм. розкладений)
Табурети Муза 2 шт.
Стільці Віктор 2 шт.
Колір на вибір
Ніжки

Стільниця


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MirMax |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Червоний, Коричневий, Дуб сонома, Чорний, Білий, Сірий |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість предметів | 5 |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Стілець | 2 шт. |
| Табурет | 2 шт. |
| Упаковка стільця/крісла/табурета | У розібраному вигляді |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри стільця | |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 980 мм |
| Глибина сидіння | 400 мм |
| Ширина сидіння | 400 мм |
| Ширина стільця | 400 мм |
| Габаритні розміри табурета | |
| Висота сидіння табурета | 450 мм |
| Глибина табурета | 350 мм |
| Ширина табурета | 350 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Ніжки табурета | сталь покрита фарбою |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Опори столу | сталь покрита фарбою |
| Сидіння | велюр, екошкіра |
| Спинка | велюрова тканина, екошкіра |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 2038717510 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 286,64 ₴








