Топ продаж

Стілець обідній модерн на металокаркасі, велюрове крісло зі спинкою
2 422,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: 119980
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець обідній Модерн на металокаркасі, велюрове крісло зі спинкою на замовлення
Доставка Нова Пошта.
Предоплата 10-20% от стоимости.
Термін виготовлення 10-15 днів.
+380638572760
Колір металокаркасу

Колір шкірозамінника та велюру


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MirMax |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір каркасу | Білий, Сірий, Чорний |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал, гнута фанера, сталь покрита фарбою |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Сидіння | штучна шкіра, велюр |
| Спинка | екошкіра, штучна шкіра, велюрова тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 2083972094 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 422,21 ₴





