Топ продаж

Барний стілець для кухні кафе, Стілець посилений для кафе-бару
1 197,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 119983
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барний стілець для кухні кафе, Стілець посилений для кафе-бару і вдома в наявності
Мінімальне замовлення від 2 штук.
Доставка Новою Пошкою

Колір каркаса RAL

Колір шкірозамінника

Колір велюру

Барні стільці виготовлені з міцного металу што гарантує їхню надійність і довговічність. Термін гарантії 12 міс.
Порошкове фарбування каркаса чорного, сріблястого або білого кольору.Сиді обтягнуте шкірозамінником. Можливі кольори: чорний, білий, бежевий, червоний, оранжевий, фіолетовий, салатовий, синій, жовтий, коричневий, сірий. Висота до сидіння 80 см, загальна висота 105 см, діаметр сидіння 35 см. Витримає вагу до 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MirMax |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір каркасу | Чорний, Сірий, Білий |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою, сталева профільна труба |
| Обивний матеріал | Екошкіра, Штучна шкіра, Тканина, Велюр, Мікровелюр, Текстиль |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | барний стілець |
| Тип підстави | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1050 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал, сталь |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Сидіння | тканина, ДСП, Поролон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 2098127947 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 197,60 ₴




