
Вішалка настінна в коридор для одягу Еверест Соната-600 60х130 см Красиві меблі в передпокій
1 558,70 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502121
Вішалка настінна в коридор для одягу Еверест Соната-600 60х130 см Красиві меблі в передпокій, Венге темний
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обробляється і відвантажується зі складу упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Вішалка на стіну Соната-600
Вішалка виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Розміри:
Ширина — 600 мм
Глибина — 200 мм
Висота — 1300 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге | Сонома | Крафт білий | Крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підставка під парасольки (зонтовщина) | Немає |
| Стан | Нове |
| Колір | Венге темний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
Вішалка на стіну Еверест Соната-600 Венге темний
Розмістити в передпокої шафу для одягу виходить не завжди. Пропонуємо Вам настінний щит вішака Соната-600 від фабрики Еверест — це чудовий варіант для невеликих передпокоїв. Вішалка виготовлена з якісного ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Планка вертикального розташування, на якій розташовано п'ять подвійних гачків для верхнього одягу. Зверху є полиця для головних уборів. Розміри: Ширина — 60 см Глибина — 20 см Висота — 130 см До комплекту до вішалки Ви можете замовити й інші вироби з колекції Соната — комод, тумбу для взуття, шафа велика або маленька. Відеоінструкція зі збирання Купити недорого вішалку Соната-600 Еверест можна в таких кольорах: Венге темний Дуб сонома Якщо Вам не підходить розмір, є можливість придбати іншу модель із цієї категорії товарів. Соната-600 (Ш х Г х В) 60 х 20 х 130 см Соната-800 (Ш х Г х В) 80 х 20 х 40 см Ліберті (Ш х Г х В) 90 х 15,2 х 110 см.
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником). Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний |
| Призначення | Універсальна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 1300 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Гачки | метал |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | венге темний |
| Код: | 8337 |
| Назва | Вішалка настінна в коридор для одягу Еверест Соната-600 60х130 см Красиві меблі в передпокій |
| Тип | Вішалки |
| Тип товару | Вішалка на стіну |
- Ціна: 1 199 ₴







