
Вішалка стильна на стіну Еверест Соната-800 80х40 см Дуб Сонома Вішалка передпокій модульна
926,90 ₴
713 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502122
Вішалка стильна на стіну Еверест Соната-800 80х40 см Дуб Сонома Вішалка передпокій модульна для дому
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Вішалка на стіну Соната-800
Вішалка виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.

Розміри:
Ширина — 800 мм
Глибина — 166 мм
Висота — 400 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге | Сонома | Крафт білий | Крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Вішалка на стіну Еверест Соната-800 Дуб сонома
Вішалка настінна Соната-800 від фабрики Еверест — чудово впишеться в інтер'єр передпокою для будинку, квартири, офісу, магазину. Не займає багато місця, але чудово виконує свої функції. Вішалка виготовлена з якісного ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Планка вертикального розташування, на якій в один ряд розташовано п'ять подвійних гачків для верхнього одягу. Попри невеликі габарити, виріб має полицю для головних уборів. Розміри: Ширина — 80 см Глибина — 20 см Висота — 40 см
У комплекті до вішалки Ви можете замовити й інші вироби з колекції Соната — комод, тумбу для взуття, шафу велику або маленьку.
Купити недорого вішалку Соната-800 Еверест можна в таких кольорах: Венге темний Дуб сонома Якщо Вам не підходить розмір, є можливість придбати іншу модель із цієї категорії товарів. Соната-600 (Ш х Г х В) 60 х 20 х 130 см Соната-800 (Ш х Г х В) 80 х 20 х 40 см Ліберті (Ш х Г х В) 90 х 15,2 х 110 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у РОЗОБІНОВНОМУ ВІДЕ! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником). Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Кількість гачків | 5 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 801 мм |
| Глибина | 166 мм |
| Висота | 401 мм |
| Вага | 9 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Вішалка на стіну |
| Тип | Вішалки |
| Назва | Вішалка стильна на стіну Еверест Соната-800 80х40 см Дуб Сонома Вішалка передпокій модульна |
| Полиця для головних уборів | 1 |
| Код: | 8338 |
- Ціна: 713 ₴









