Топ
-23%

Комп'ютерний стіл з полицями Еверест Школяр-6 венге + дуб молочний (DTM-2149)
8 266,70 ₴
6 359 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502149
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комп'ютерний стіл з полицями Школяр-6 Венге + Дуб молочний Комп'ютерний стіл з надбудовою Школяр-6 від меблевої фабрики Еверест - це ідеальний варіант для навчання або роботи вдома. Стіл оснащений висувними ящиками та полицями для зберігання книг та інших необхідних речей. Висувна підставка для клавіатури дозволяє заощадити місце на письмовому столі. У нижній частині виробу передбачено місце встановлення системного блоку. Компактні розміри столу не займають багато місця, завдяки чому його можна розмістити навіть у невеликих приміщеннях, у будь-якому зручному для роботи місці. Відеоінструкція по збірці Купити недорого комп'ютерний стіл Школяр-6 Еверест можна у наступних кольорах: Венге + Дуб молочний Дуб сонома + Трюфель Комп'ютерний стіл комплектується полицями, 3 ящиками. Під стільницею передбачена полиця для клавіатури та підставка під системний блок. Корпус та фасади комп'ютерного столу виконані з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть до дитячої кімнати. Габарити столу Школяр-6 (Ш х Г х В) 125 х 60 х 197 см Не підійшов розмір - не проблема. Ця Серія комп'ютерних столів представлена в різних розмірах: Школяр-3 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см Школяр-3 з Надставкою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 188,6 см Школяр-4 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см Школяр-4 з Надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 188,6 см Школяр-5 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см Школяр-5 з Надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 188,6 см Школяр-6 (Ш х Г х В) 125 х 60 х 196,6 см ЗБІРКА ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді! У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником). Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм ) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток Залишилися питання або хочете дешево купити комп'ютерний стіл Школяр-6 Еверест? Оформляйте замовлення через кошик або тисніть на помаранчеву кнопку чату в правому нижньому кутку екрану і наші фахівці миттєво допоможуть Вам, відповівши на всі запитання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 7 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Особливості | Вбудований стелаж |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | Лівий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1250 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 67 кг |
| Висота | 1966 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1250 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8346 |
| Назва | Сучасний комп'ютерний стіл із надбудовою Еверест Школяр-6 Венге + Дуб молочний, гарний письмовий стіл |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 359 ₴


