
Стіл комп'ютерний однотумбовий із полицями Еверест Шкільник-6 Сонома + трюфель, Стіл для школяра письмовий
8 266,70 ₴
6 359 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502150
Стіл комп'ютерний однотумбовий з полицями Еверест Школяр-6 Сонома + трюфель, Стіл для школяра письмовий, Габарити столу Школяр-6 (Ш х Г х В) 125 х 60 х 196 см
Комп'ютерний стіл із полицями Школяр-6 Дуб сонома + Трюфель Комп'ютерний стіл із надбудовою Школяр-6 від меблевої фабрики Еверест — це ідеальний варіант для занять навчання або роботи вдома. Стіл обладнаний шухлядами та полицями для зберігання книг та інших необхідних речей. Висувна підставка для клавіатури дає змогу заощадити місце на письмовому столі.
У нижній частині виробу передбачено місце для встановлення системного блока. Компактні розміри столу не займають багато місця, завдяки цьому його можна розмістити навіть у невеликих приміщеннях, у будь-якому зручному для роботи місці.
Купити недорого комп'ютерний стіл Школяр-6 Еверест можна в таких кольорах:
- Венге + Дуб молочний
- Сонома + гафель.
Комп'ютерний стіл комплектується полицями, 5 ящиками. Під стільницею передбачена полиця для клавіатури та підставка під системний блок. Корпус і фасади комп'ютерного стола виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть у дитячу кімнату.
Габарити столу Школяр-6 (Ш х Г х В) 125 х 60 х 196 см
Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія комп'ютерних столів представлена в різних розмірах: - Шкільник-3 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см - Школяр-3 з надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 см - Шкільець 4 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см - Шкільник-4 з надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 55 х 190 см — Школяр-5 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см — Шкільний шкільець-5 з надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 190 см — Шкільник-6 (Ш х Г х В) 125 х 60 х 196 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Уся меблях постачається в РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ та упакована в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання.
Для самостійного складання Вам знадобиться:
- шестигранний ключ під конфірмат (4 мм)
- хрестова викрутка
- молоток
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки за передоплатою 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
— покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
— покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій із товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома + трюфель |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 7 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Особливості | Вбудований стелаж |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | Лівий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1250 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1960 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 50 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1250 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8347 |
| Назва | Стіл комп'ютерний однотумбовий із полицями Еверест Шкільник-6 Сонома + трюфель, Стіл для школяра письмовий |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 6 359 ₴


