
Стіл комп'ютерний письмовий однотумбовий Школяр-3 Венге + дуб молочний, Письмовий стіл для офісу
3 022,50 ₴
2 325 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502163
Стіл комп'ютерний письмовий однотумбовий Школяр-3 Венге + дуб молочний, Письмовий стіл для офісу стіл із ДСП 16 мм
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Чудовий варіант письмового столу для вашої дитини. Модель «Шкільник-3» від вітчизняної компанії «Еверест Меблі» являє собою стіл із ДСП (16 мм із крайкою ПВХ 0,5 мм), виготовлений у класичному стилі. Товар має вбудовану тумбу з однією шухлядою й декількома полицями, прихованими за двостулковими дверцятами. Усі матеріали виготовлення є екологічно чистими, що підтверджується документально. За бажання, на додаток до столу можна придбати зручну надбудову.
Переваги моделі «Шкільник-3»
Пропонована модель письмового столу вирізняється:
● оптимальністю габаритів;
● привабливістю зовнішнього вигляду;
● стійкістю й довговічністю;
● простотою догляду;
● багатофункціональністю (за столом можна писати, працювати з комп'ютером, читати книги).
Колір корпусу та фасадів:
![]() |
![]() |
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
| Основні Характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних шухляд | 1 шт |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність шухляди для клавіатури | Немає |
| Наявність надбудови | Немає |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Стан | Нове |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | стаціонарна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина: | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип напрямних для висувних шухляд | Роликові |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге + дуб молочний |
Письмовий стіл Школяр-3 Венге + Дуб молочний.
Письмовий стіл Школяр-3 — якісні меблі від надійного українського виробника Еверест. Сучасна та стильна модель із практичним дизайном. Письмовий стіл Школяр-3 обладнаний вбудованою тумбою з двостулковими дверцями й одним невеликим шухлядою. Крім станадартної комплектації, письмовий стіл Школяр-3 венге + дуб молочний можна придбати з надбудовою.
Купити недорого письмовий стіл Школяр-3 Еверест можна в таких кольорах: Венге+Дуб молочний, сонома + гафель. Корпус і фасади комп'ютерного стола виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть у дитячу кімнату.
Габарити столу Школяр-3 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см
Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія комп'ютерних столів представлена в різних розмірах:
Школяр-3 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см - Школяр-3 з надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 190 см - Шкільник 4 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см - Школяр-4 з надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 190 см - Шкільець-5 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см - Шкіль-5 с надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 190 см - Школяр-6 (Ш х Г х В) 125 х 60 х 196 см.
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Уся меблях постачається в РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ та упакована в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Особливості | Кути заокруглені |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб молочний |
| Код: | 8360 |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Назва | Стіл комп'ютерний письмовий однотумбовий Школяр-3 Венге + дуб молочний, Письмовий стіл для офісу |
| Регулювання за висотою | Немає |
| Тип товару | Комп'ютерний стіл |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 2 325 ₴






