
Гарний письмовий стіл для школяра Школяр-4 Венге + Дуб молочні комп'ютерні столи та письмові
4 015,70 ₴
3 089 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502165
Гарний письмовий стіл для школяра Школяр-4 Венге + Дуб молочні комп'ютерні столи та письмові з ЛДСП
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обробляється і відвантажується зі складу упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Письмовий стіл Школяр-4
Письмовий стіл Школяр-4 виготовлений із ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Прямий стіл із трьома шухлядами не займається багато місця у вашій кімнаті, але водночас зручний і місткий. Стіл можна використовувати як комп'ютерний ноутбук. Велика стільниця дасть змогу розмістити все шкільне приладдя та допоміжні матеріали для навчання, водночас залишиться багато "робочого" місця, що дасть змогу Вашій дитині вільно розташувати лікті на столі.
Додатково можна придбати підставку, яка міцно кріпиться до столу та допоможе заховати всі зайві речі.
Письмовий стіл Школяр-4 Венге + Дуб молочний
Письмовий стіл Школяр-4 виробляється українською меблевою фабрикою Еверест. Є універсальним і необхідним елементом офісних меблів, також може використовуватися як комп'ютерний стіл. Оптимальні розміри стільниці дають змогу розмістити все необхідне приладдя для роботи, зокрема й комп'ютер. Цей виріб являє собою прямий стіл із тумбою, що складається з трьох висувних ящиків. Стіл може бути використаний як самостійний предмет меблів або доповнений спеціальною надбудовою з місткими полицями. Відеоінструкція зі збирання
Купити недорого письмовий стіл Школяр-4 Еверест можна в таких кольорах: Венге+Дуб молочний, сонома + гафель.
Письмовий стіл обладнаний великою стільницею і трьома шухлядами. Корпус і фасади комп'ютерного стола виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть у дитячу кімнату.
Габарити столу Школяр-4 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Уся меблях постачається в РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ та упакована в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 44 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб молочний |
| Код: | 8362 |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Назва | Гарний письмовий стіл для школяра Школяр-4 Венге+ Дуб молочний Комп'ютерні столи та письмові |
| Особливості | Шухляди |
| Регулювання за висотою | Немає |
| Тип товару | Комп'ютерний стіл |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 3 089 ₴






