
Письмовий комп'ютерний стіл для офісу Школяр-4 Дуб сонома + трюфель Стильний письмовий стіл
4 015,70 ₴
3 089 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502166
Письмовий комп'ютерний стіл для офісу Школяр-4 Дуб сонома + трюфель Стильний письмовий стіл, Відеоінструкція зі збирання
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обробляється і відвантажується зі складу упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Письмовий стіл Школяр-4
Письмовий стіл Школяр-4 виготовлений із ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Прямий стіл із трьома шухлядами не займаємо багато місця у вашій кімнаті, але водночас зручний і місткий. Стіл можна використовувати як комп'ютерний ноутбук. Велика стільниця дасть змогу розмістити все шкільне приладдя та допоміжні матеріали для навчання, водночас залишиться багато "робочого" місця, що дасть змогу Вашій дитині вільно розташувати лікті на столі.
Додатково можна придбати підставку, яка міцно кріпиться до столу та допоможе заховати всі зайві речі.

Письмовий стіл Школяр-4 Дуб сонома + Трюфель
Письмовий стіл Школяр-4 виробляється українською меблевою фабрикою Еверест. Є універсальним і необхідним елементом офісних меблів, також може використовуватися як комп'ютерний стіл. Оптимальні розміри стільниці дають змогу розмістити все необхідне приладдя для роботи, зокрема й комп'ютер. Цей виріб являє собою прямий стіл із тумбою, що складається з трьох висувних ящиків.
Стіл може бути використаний як самостійний предмет меблів або доповнений спеціальною надбудовою з місткими полицями.Купити недорого письмовий стіл Шкільний-4 Еверест можна в таких кольорах: Венге+Дуб молочний, Сонома + гафель.
Письмовий стіл обладнаний великою стільницею і трьома шухлядами. Корпус і фасади комп'ютерного стола виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть у дитячу кімнату.
Габарити столу Школяр-4 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см
Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія комп'ютерних столів представлена в різних розмірах: - Шкільник-3 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см - Школяр-3 з надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 см - Шкільець 4 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см - Шкільник-4 з надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 55 х 190 см — Школяр-5 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см — Шкільний шкільець-5 з надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 190 см — Шкільник-6 (Ш х Г х В) 125 х 60 х 196 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Уся меблях постачається в РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ та упакована в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома + трюфель |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 44 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + трюфель |
| Код: | 8363 |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Назва | Письмовий комп'ютерний стіл для офісу Школяр-4 Дуб сонома + трюфель Стильний письмовий стіл |
| Особливості | Шухляди |
| Регулювання за висотою | Немає |
| Тип товару | Комп'ютерний стіл |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 3 089 ₴







