
Сучасний письмовий стіл із надбудовою Еверест Школяр-5 венге + дуб молочний, Стіл для школяра
5 837 ₴
4 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502167
Сучасний письмовий стіл з надбудовою Еверест Школяр-5 венге + дуб молочний, Стіл для школяра (Ш х Г х В) 110 х 55 х 190 см

Письмовий стіл Школяр-5 із надставкою Венге + Дуб молочний
Письмовий стіл для учня Школяра-5 меблевої компанії Еверест — функціональні та практичні меблі для організації кратного місця вніве oфіca лібo жe для випoлонення дomaшніх зaдaнь. Добре продумана конструкція містить кілька елементів. Прямий стіл із тумбою доповнений місткою надбудовою, укомплектованою двома полицями та відділенням із відкидними дверцятами вгору. Стандартні габарити дають змогу розмістити стіл у будь-якій кімнаті або офісі.
Купити недорого письмовий стіл Школяр-5 Еверест можна в таких кольорах:
- Венге + Дуб молочний
- Сонома + трюфель
Письмовий стіл Школяр-5 венге + дуб молочний можна придбати без надбудови
Корпус і фасади комп'ютерного стола виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть у дитячу кімнату.
Габарити столу Школяр-5 з надставкою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 190 см
Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія комп'ютерних столів представлена в різних розмірах:
- Школяр-3 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см
- Школяр-3 з надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 190 см
- Школяр 4 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см
- Школяр-4 з надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 190 см
- Школяр-5 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см
- Школяр-5 з надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 190 см
- Школяр-6 (Ш х Г х В) 125 х 60 х 196 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Усі меблі постачаються в РОЗОБІБНОМУ ВІДЕ та упаковані в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання.
Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм), хрестова викрутка молоток.
Стіл для учня з надбудовою Еверест Школяр-5
Ваша дитина заслуговує кращого місця для навчання! Стіл для учня з надбудовою Еверест Школяр-5, виготовлений у стильному поєднанні венге та молочного дуба, створений для комфорту та зручності. Його продуманий дизайн не тільки гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, а й стане чудовим помічником у навчальному процесі, забезпечуючи вдосталь місця для книг, зошитів і творчих матеріалів.
Не втрачайте можливість забезпечити вашій дитині оптимальні умови для навчання! Стіл обладнаний функціональною надбудовою, що дає змогу організувати простір і підтримувати лад. Виберіть якість, стиль і зручність — вибирайте стіл Еверест Школяр-5, щоб кожен день навчання ставативав ще приємнішим і продуктивнішим!
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки за передоплатою 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій про механічні ушкодження та комплектації товару, якщо:
— покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
— покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій із товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Особливості | Кути заокруглені |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | Правий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8364 |
| Назва | Сучасний письмовий стіл із надбудовою Еверест Школяр-5 венге + дуб молочний, Стіл для школяра |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
- Ціна: 4 490 ₴