Лидер продаж
-23%

Стіл для учня Еверест Школяр-5 венге + дуб молочний (DTM-2169)
2 982,20 ₴
2 294 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502169
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл Школяр-5 Венге + Дуб молочний Письмовий стіл Школяр-5 - практичні меблі від української меблевої фабрики Еверест. Якісна та стильна модель з функціональним дизайном. Письмовий стіл Школяр-5 - ідеальне рішення для організації робочого простору. Укомплектований однією невеликою висувною скринькою та вбудованою тумбою, всередині якої встановлено дві полиці. Велика стільниця дозволяє правильно розмістити письмове приладдя та навіть комп'ютер.Крім стандартної комплектації, письмовий стіл Школяр-5 можна придбати з надбудовою. Відеоінструкція по збірці Купити недорого письмовий стіл Школяр-5 Еверест можна у наступних кольорах: Венге + Дуб молочний Дуб сонома + Трюфель Корпус та фасади письмового столу виконані з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть до дитячої кімнати. Габарити столу Школяр-5 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см Не підійшов розмір - не проблема. Ця Серія комп'ютерних столів представлена в різних розмірах: Школяр-3 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см Школяр-3 з Надставкою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 188,6 см Школяр-4 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см Школяр-4 з Надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 188,6 см Школяр-5 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 75 см Школяр-5 з Надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 188,6 см Школяр-6 (Ш х Г х В) 125 х 60 х 196,6 см ЗБІРКА ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді! У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником). Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм ) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток Залишилися питання або хочете дешево купити письмовий стіл Школяр-5 Еверест? Оформляйте замовлення через кошик або тисніть на помаранчеву кнопку чату в правому нижньому кутку екрану і наші фахівці миттєво допоможуть Вам, відповівши на всі запитання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Товщина | 16 мм |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип столу | Правий |
| Кількість дварок | 1 |
| Ширина | 1100 см |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Письмовий стіл для школяра стильний Еверест Школяр-5 Венге + Дуб молочний, Стіл комп'ютерний однотумбовий |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Код: | 8366 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 294 ₴



