Лидер продаж
-23%

Стіл комп'ютерний з надставкою Еверест Ліра Венге темний (DTM-2172)
6 017,70 ₴
4 629 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502172
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комп'ютерний стіл Ліра Венге темний Комп'ютерний стіл Ліра від меблевої компанії Еверест – це поєднання практичності та раціональності. Його можна використовувати як для роботи з ноутбуком так і для стаціонарного комп'ютера. Надійна та продумана конструкція складається з великої стільниці, трьох висувних ящиків та шести полиць для необхідних для роботи речей. Також в комплектацію входить спеціальна полиця для клавіатури та системного блоку. Відеоінструкція по збірці Купити недорого комп'ютерний стіл Ліра Еверест можна у наступних кольорах: Венге + Дуб молочний Венге темний Дуб сонома Корпус та фасади комп'ютерного столу виконані з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть до дитячої кімнати. Габарити столу Ліра (Ш х Г х В) 125 х 60 х 125 см Якщо Вам не підійшов розмір, можна придбати інший комп'ютерний стіл з нашого асортименту: Стіл комп'ютерний Гімназист-2 (Ш х Г х В) 125 х 55 х 188,6 см Стіл письмовий Соната (Ш х Д х В) 110 х 55 х 75,5 см Стіл комп'ютерний Профі (Ш х Г х В) 145 х 80 х 195 см Стіл комп'ютерний Школяр-3 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 188,6 см Стіл комп'ютерний Студент Клас (Ш х Г х В) 125 х 60 х 148 см Стіл комп'ютерний Ліра (Ш х Г х В) 125 х 60 х 125 см ЗБІРКА ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді! У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником). Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм ) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток Залишилися питання або хочете дешево купити комп'ютерний стіл Ліра Еверест? Оформляйте замовлення через кошик або тисніть на помаранчеву кнопку чату в правому нижньому кутку екрану і наші фахівці миттєво допоможуть Вам, відповівши на всі запитання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 6 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Особливості | Вбудований стелаж, Кути заокруглені |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1250 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1250 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 755 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 850 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Шафа-пенал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8369 |
| Назва | Стіл комп'ютерний із надбудовою Еверест Ліра Венге темний, Письмові та комп'ютерні столи для школяра |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 629 ₴

