
Гарний письмовий стіл для школяра Еверест Соната венге темний + білий, Комп'ютерні столи та письмові
4 369,30 ₴
3 361 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502176
Гарний письмовий стіл для школяра Еверест Соната венге темний + білий, Комп'ютерні столи та письмові (Ш х Г х В) 55 х 110 х 75.5 см

Письмовий стіл Соната Венге темний + Білий
Письмовий стіл Соната є практичним бюджетним меблем із колекції Соната від українського виробника Еверест. Якісна та стильна модель із функціональним дизайном містить три висувні ящики для письмового приладдя й широку стільницю, на якій можна розмістити комп'ютер і необхідні речі для роботи. Також до комплектації входить спеціальна полиця для клавіатури. Такий стіл можна використовувати не тільки в офісі, але й удома. Додатково до письмового столу Соната можна придбати надбудову.
Купити недорого письмовий стіл Соната Еверест можна в таких кольорах:
- Венге темний + білий
- Венге темний +дуб крафт золотий
- Дуб сонома + білий
Корпус і фасади комп'ютерного стола виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть у дитячу кімнату.
Габарити столу Соната (Ш х Г х В) 55 х 110 х 75.5 см

Якщо Вам не підходить розмір, є можливість придбати інший комп'ютерний стіл із нашого асортименту: - Стіл письмовий Соната (Ш х Г х В) 55 х 110 х 74 см — Стіл письмовий лоток (Ш х Г х В) 55 х 140х 75 см — стіл письмовий Шкільний Школяр 3 (Ш х Г х В) 55 х 110 х 55 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Усі меблі постачаються в РОЗОБІБНОМУ ВІДЕ та упаковані в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм), хрестова викрутка, молоток.
Стіл письмової Еверест Соната: поєднання стилю та функціональності
Шукаєте ідеальний стіл для роботи чи навчання? Письмовий стіл Еверест Соната в кольорі темний венге з білими акцентами стане справжньою знахідкою для вашого інтер'єру. Його сучасний дизайн і елегантні лінії не тільки підкреслять ваш стиль, а й створять комфортне робоче середовище. Завдяки просторій поверхні ви зможете зручно розмістити всі необхідні речі, а якісні матеріали забезпечать тривалий термін експлуатації.
Не втрачайте можливість оновити своє робоче місце з письмовим столом Еверест Соната! Цей стіл не тільки прикрасить ваш простір, а й підвищить продуктивність завдяки продуманій ергономіці. Інвестувати в комфорт і стиль, адже якісний меблевий виріб — це запорука вашого успіху в навчанні та роботі.
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки за передоплатою 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
— покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
— покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій із товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний + білий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Особливості | Кути заокруглені |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | Правий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 755 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 755 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8373 |
| Назва | Гарний письмовий стіл для школяра Еверест Соната венге темний + білий, Комп'ютерні столи та письмові |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 3 361 ₴


