
Журнальний стіл із поличкою у квартиру СЖ-2 для вітальні Дуб сонома Журнальні та кавові столики
1 496,30 ₴
1 151 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502131
Журнальний стіл із поличкою у квартиру СЖ-2 для вітальні Дуб сонома Журнальні та кавові столики ЛДСП
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обробляється і відвантажується зі складу упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Стіл журнальний СЖ-2 для вітальні
Стіл журнальний виготовлений із ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Невеликий журнальний столик СЖ-2 стане незамінним предметом інтер'єру Вашої кімнати.
Розміри:
Довжина — 600 мм
Глибина — 600 мм
Висота — 470 мм
Можливі колірні рішення:
|
Венге темний |
Дуб сонома |
|
|
|
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Журнальний стіл СЖ-2 Дуб сонома
Практичний журнальний стіл СЖ-2 меблевої фабрики Еверест — оптимальний вибір для доповнення інтер'єру вітальні. Привертають увагу в цій моделі масивно оформлені ніжки з декоративними опорами, які тримають стільницю та під нею додаткову полицю. Простора стільниця квадратної форми дасть змогу розмістити необхідне різне підручне приладдя або прикрасити елементами декору. Компактна та функціональна модель добре поєднується з іншими меблями, стане корисним предметом у вітальні або спальні. Відеоінструкція зі збирання Купити недорогий журнальний стіл СЖ-2 Еверест можна в таких кольорах: Венге темний, Дуб сонома. Стільниця журнального столу виготовлена з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan. Габарити журнального столу СЖ-2 (Ш х Д х В) 60 х 60 х 47 см Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія журнальних столиків дає змогу вибрати модель з іншими габаритами: - Ж урнальний стіл СЖ-2 (Ш х Д х В) 60 х 60 х 47 см — Ж урнальний стіл СЖ-3 (Ш х Д х В) 90 х 45 х 48 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Уся меблях постачається в РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ та упакована в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | квадратна |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 10 кг |
| Висота столика | 470 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Довжина столика | 600 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8381 |
| Висота | 47 см |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Назва | Журнальний стіл із поличкою у квартиру СЖ-2 для вітальні Дуб сонома Журнальні та кавові столики |
| Тип | Журнальний стіл |
| Тип товару | Стіл журнальний |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 1 151 ₴





