
Сучасний журнальний столик із поличкою Еверест Соната СЖ-910 Венге темний, Стіл журнальний офісний
1 661,40 ₴
1 278 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502137
Сучасний журнальний столик із поличкою Еверест Соната СЖ-910 Венге темний, Стіл журнальний офісний (Ш х Г х В) 61 х 91 х 46 см
Журнальний стіл СЖ-910 Венге темний Практичний журнальний стіл Соната СЖ-910 з колекції Соната від українського виробника Еверест стане яскравим акцентом в інтер'єрі сучасної вітальні. Виготовлений прямокутної форми в мінімалістичному дизайні та припаде до душі прихильникам класичних меблів. Добре продумана конструкція являє собою дві сполучні планки прямими масивними ніжками. Нижня полиця передбачена для журналів, газет і аксесуарів, а верхня стільниця може бути використана як для прикрашання елементами декору, так і для чаювання.
Стільниця журнального столу виготовлена з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan.
Габарити журнального столу Соната СЖ-910 (Ш х Г х В) 61 х 91 х 46 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Уся меблях постачається в РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ та упакована в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання.
Для самостійного складання Вам знадобиться:
- шестигранний ключ під конфірмат (4 мм)
- хрестова викрутка
- молоток
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки за передоплатою 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
— покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
— покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій із товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний |
| Колір (відтінок) меблів | венге темний, Венге темний |
| Колір каркасу | Венге |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 460 мм |
| Глибина столика | 610 мм |
| Довжина столика | 910 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Комплектація столика | |
| Газетниця | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Назва | Сучасний журнальний столик із поличкою Еверест Соната СЖ-910 Венге темний, Стіл журнальний офісний |
| Код: | 8387 |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 1 278 ₴


