
Книжкова полиця на стіну ПН-4 Венге + Дуб молочний Декоративні відкриті полички Еверест для дому та офісу
1 417 ₴
1 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502352
Книжкова полиця на стіну ПН-4 Венге + Дуб молочний Декоративні відкриті полички Еверест для дому та офісу з ламінованої ДСП
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Полиця навісна ПН-4
Полиця навісна ПН-4 виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Полиця ПН-4 має 2 яруси, сучасна комбінація кольорів дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Кріплення в стіну до комплекту постачання не входить.
Розміри:
Довжина — 1100 мм
Глибина — 200 мм
Висота — 520 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + дуб молочний | Венге темний | Дуб сонома |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Полиця навісна ПН-4 Венге + Дуб молочний
Настінна полиця ПН-4 — функціональний і практичний елемент меблів, виробником якого є українська компанія Еверест. Виготовляється з ламінованої ДСП. Має чотири рівні для зберігання книг, журналів, світлин, елементів декору та інших необхідних речей. Короткий простий дизайн виробу підійде як для спальні, так і для вітальні. Така навісна полиця допоможе раціонально використовувати вільний простір і оформити дизайн приміщення.
Купити недорого навісну полицю ПН-4 можна в таких кольорах: Венге + Дуб молочний Венге темний Дуб сонома виготовляється з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan.
Габарити навісної полиці ПН-4 (Ш х Г х В) 110 х 20 х 52 см
Якщо Вам не підходить розмір, є можливість придбати іншу модель із цієї категорії товарів:
ПН-4 (Ш х Г х В) 110 х 20 х 52 см
Британія ПН-10 (Ш х Г х В) 120 х 21х 20 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Уся меблях постачається в РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ та упакована в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 520 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 200 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Кількість рівнів | 2 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8445 |
| Назва | Книжкова полиця на стіну ПН-4 Венге + Дуб молочний Декоративні відкриті полички Еверест для дому та офісу |
| Призначення | Для спальні |
| Тип | Настінні |
| Тип товару | Полиця навісна |
| Колір | Венге + Дуб молочний |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб молочний |
- Ціна: 1 090 ₴









