
Великий місткий комод із дверима та шухлядою Соната-7 140х38х94 Венге темний + дуб крафт золотий
5 349,50 ₴
3 905,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502017
Великий місткий комод із дверима та шухлядою Соната-7 140х38х94 Венге темний + дуб крафт золотий Виготовлений із якісного ламінованого ДСП
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обробляється і відвантажується зі складу упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Великий комод із дверима та шухлядою Соната-7 Венге + крафт золотий
Великий комод із дверцятами та шухлядою Соната-7 зроблений із ламінованого ДСП. Він ідеально впишеться в будь-який дизайн кімнати. Модель є частиною модульної системи, з якої можна зібрати гарнітур для вітальні.

Великий комод Еверест із дверима та ящиком Соната-7 Венге темний + Дуб крафт золотий
Місткий комод Соната-7 від фабрики Еверест — дозволить Вам використовувати простір у будинку функціонально та повністю. Чотири двостулкові дверцята й один невеликий висувний ящик на напрямних повного висунення дасть змогу розмістити безліч різних речей, зокрема посуд, іграшки, книги. На дверцятах і ящику є стильні квадратні ручки. Виготовлений із якісного ламінованого ДСП. Стільниця дасть змогу розмістити додаткові предмети для прикрашання декору, а також зверху можна встановити телевізор. Завдяки доступній ціні Ви можете створити справжню композицію в будинку.
Розміри: Ширина — 140 см Глибина — 38 см Висота — 94 см
Цю модель можна придбати як окремо, так і в комплекті з іншими модулями колекції Соната для вітальні або спальні.
Купити недорого комод Соната-7 Еверест можна в таких кольорах: Дуб сонома + Білий, Венге темний + Дуб крафт золотий, Венге темний + Білий
Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія комодів представлена в різних розмірах: Соната-1 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 75 см Соната-2 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 101 см Соната-3 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 94 см Соната-4 (Ш х ГГ В) 80 х 38 х 94 см Соната В) 120 х 38 х 94 см Соната-7 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 94 см Соната-8 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 94 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у РОЗОБІНОВНОМУ ВІДЕ! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником). Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + крафт золотий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 94 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 140 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8461 |
| Артикул | 00000039529 |
| Висота | 94 см |
| Кількість дварок | 4 шт. |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Назва | Великий місткий комод із дверима та шухлядою Соната-7 140х38х94 Венге темний + дуб крафт золотий |
| Тип товару | Комод |
| Фасад | ДСП ламінована |
| Колір | Венге темний + Дуб крафт золотий |
- Ціна: 3 905,14 ₴






