
Гарний комод для речей у будинок К-4 Еверест 130х38х73 Венге темний Комоди з ЛДСП
5 518,50 ₴
4 245 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502026
Гарний комод для речей у будинок К-4 Еверест 130х38х73 Венге темний Комоди з ЛДСП (телескопи)
Доставка по Україні за тарифами перевізника
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата (запрошлата повертається у разі незабору замовлення з вирахунком оплати за доставку)
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Комод К-4 Венге темний (телескопи)
Стильний і ергономічний комод К-4 виготовлений у лаконічному стилі меблевої фабрики Еверест. Підійде для облаштування будь-якого приміщення, створивши затишок у кімнаті та впорядковуючи велику кількість речей. Комод складається з двох бічних тумбочок, які всередині розділені полицями на два відділення та чотирьох великих шухляди. На кожному ящику передбачені дві декоративні ручки, що дуже зручно під час відкривання. Ящики широкі та дуже місткі. Ця модель — ідеальний варіант для створення досконалого інтер'єру спальні, передпокою, вітальні та навіть дитячої. Комод К-4 комплектується телескопічними напрямними повного висування для ящиків, але також у продажу є ця ж модель комода, тільки з роликовими напрямними.
Купити недорого комод К-4 Еверест можна в таких кольорах:
- Венге Темний + Дуб молочний,
- Дуб сонома
- Венге темний.
Місткість комода забезпечує два дверцята з полицями та чотири великі ящики. Корпус і фасади комода виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть у дитячу кімнату.
Габарити комода К-4 (Ш х Г х В) 130 х 38 х 73 см
Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія комодів представлена в різних розмірах: К-1 (Ш х Г х В) 80 х 45 х 73 см К-2 (Ш х Г х В) 80 х 45 х 85 см К-3 (Ш х Г х В) 100 х 38 х 73 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Уся меблях постачається в РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ та упакована в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток. Відеоінструкція зі збирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 43 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 130 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8470 |
| Назва | Гарний комод для речей у будинок К-4 Еверест 130х38х73 Венге темний Комоди з ЛДСП |
| Тип товару | Комод |
- Ціна: 4 245 ₴


