
Комод у передпокій на 3 ящики Соната-1 80х38х75 венге темний + білий, Комоди для вітальні
3 659,50 ₴
2 671,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502046
Комод у передпокій на 3 ящики Соната-1 80х38х75 венге темний + білий, Комоди для вітальні від фабрикою Еверест
Доставка по Україні за тарифами перевізника
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Комод Соната-1 Венге темний + Білий
Компактний комод Соната-1 зі стильної колекції Соната виробляється українською меблевою фабрикою Еверест. Комплектується трьома шухлядами, у які можна помістити постільне приладдя, одяг та багато інших речей. На ящиках є невеликі декоративні ручки квадратної форми. Комод Соната-1 попри невеликі розміри місткий і дуже зручний у використанні. Його можна придбати в комплекті з іншими елементами цієї ж серії. Такі меблі дадуть змогу грамотно організувати простір у кімнаті. Комод Соната-1 комплектується телескопічними напрямними повного висування для ящиків.
Купити недорого комод Соната-1 Еверест можна в таких кольорах:
- Венге Темний + білий
- Венге + дуб крафт золотий
- Дуб сонома + білий
Корпус і фасади комода виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть у дитячу кімнату. Габарити комода Соната-1 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 75 см
Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія комодів представлена в різних розмірах:
- Соната-1 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 75 см
- Соната-2 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 101 см
- Соната-3 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 94 см
- Соната-4 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 94 см
- Соната-5 (Ш х Г х В) 105 х 38 х 94 см
- Соната-6 (Ш х Г х В) 120 х 38 х 94 см
- Соната-7 (Ш х Г х В) 140х 38 х 94 см
- Соната-8 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 94 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Усі меблі постачаються в РОЗОБІБНОМУ ВІДЕ та упаковані в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток. Відеоінструкція зі збирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + білий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 75 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8490 |
| Назва | Комод у передпокій на 3 ящики Соната-1 80х38х75 венге темний + білий, Комоди для вітальні |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип товару | Комод |
- Ціна: 2 671,44 ₴

