
Сучасна велика двостулкова шафа в спальню Еверест Бриз ШП-5 венге + дуб молочний, Шафи для спальні
12 452,70 ₴
9 579 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502289
Сучасна велика двостулкова шафа в спальню Еверест Бриз ШП-5 венге + дуб молочний, Шафи для спальні виготовлений ЛДСП
Містка двостулкова шафа Бриз ШП-5 торгової марки Еверест - стильні бюджетні меблі з колекції Бриз.
Надійна конструкція поєднує в собі високу функціональність і привабливий дизайн, складається з трьох відділів. Кожен відділ укомплектований окремими дверима.
Внутрішнє наповнення бічних відділів складається з однакових штанг для вішалок і полиць. Центральний відділ вміщує чотири внутрішні полиці та три шухляди. Стандартні розміри дають змогу розмістити шафу у вітальні або спальні, водночас не займаючи багато місця в кімнаті.
Також шафа Бриз ШП-5 можна придбати з дзеркалом.
Шафа двостулкова Бриз ШП-5 Венге + Дуб молочна
Купити недорого шафу Бриз ШП-5 Еверест можна в таких кольорах:
-
Венге + дуб молочний
-
Сонома + Трюфель
Шафа виготовлена з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть для дитячої.
Габарити шафи Бриз ШП-5 (Ш х Г х В) 150 х 52 х 210 см
Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія дає змогу вибрати модель з іншими габаритами:
- Шафа двостулкова Бриз ШП-2 (Ш х Г х В) 60 х 38 х 210 см
- Шафа прямої Бриз ШП-4 (Ш х Г х В) 100 х 52 х 210 см
- Шафа двостулкова Бриз ШП-5 (Ш х Г х В) 150 х 52 х 210 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Уся меблях постачається в РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ та упакована в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання.
Для самостійного складання Вам знадобиться:
- шестигранний ключ під конфірмат (4 мм)
- хрестова викрутка
- молоток
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% от стоимости товара або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Новая Почта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій про механічні ушкодження та комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 520 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб молочний |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 1500 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 10 |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8533 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Кількість дверей | Тридверний |
| Назва | Сучасна велика двостулкова шафа в спальню Еверест Бриз ШП-5 венге + дуб молочний, Шафи для спальні |
| Оплата | Аванс 20% або Пром Оплата, Оплата частками |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип товару | Шафа розстібної |
- Ціна: 9 579 ₴
