
Сукня шафа в кімнату двостулкова ШП-1 60 х 38 х 200 см сонома + трюфель, Шафи для білизни
4 443,40 ₴
3 418 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502311
Сукня шафа в кімнату двостулкова ШП-1 60 х 38 х 200 см сонома + трюфель, Шафи для білизни в будинок
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Переваги моделі ШП-1
Пропонована модель шафи вирізняється:
● практичністю;
● довговічністю;
● доступністю ціни;
● простотою догляду;
● місткістю;
● надійністю фурнітури.
Замовляйте шафа двостулкова ШП-1 за розумними цінами. Є різні варіанти забарвлення, на ваш вибір.
Можливі колірні рішення:
| Венге + Дуб молочний | Сонома + дуб трюфель |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
| Основні Характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість стулок (дверей) | 2 |
| Стан | Нове |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | двостулковій |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома + трюфель |
Шафа двостулкова ШП-1 Дуб сонома + Трюфель Пряма двостулкова шафа ШП-1 від торгової марки Еверест — це прості бюджетні меблі для облаштування передпокою, вітальні, спальні або офісу. Універсальна модель має функціональне та практичне наповнення, що забезпечує максимальний комфорт під час використання. Верхня полиця призначена для головних уборів або аксесуарів. У нижній частині шафи розташовані три полиці, які можна використовувати для взуття. Оптимальні розміри підходять для малогабаритних квартир і невеликих приміщень.
Купити недорого шафу ШП-1 Еверест можна в таких кольорах: Венге + дуб молочний Сонома + Трюфель Шафа виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть для дитячої. Габарити шафи ШП-1 (Ш х Г х В) 60 х 38 х 200 см
Не підходить розмір — не проблема. У каталозі товарів ви можете вибрати модель з іншими габаритами: Шафа двостулкова ШП-1 (Ш х Г х В) 60 х 38 х 200 см Шафа двостулкова Британія ШП-3 (Ш х Г х В) 70 х 52 х 208 см Шафа-розпашна Соната 800 (Ш х Г х В) 80 х 50 х 205 см Шафа-лі 1000 (Ш х Г х В) 100 х 50 х 207 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ Вся меблями постачається в РОЗОБІБНОМУ ВІДЕ та упакована в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток Залишилися питання або хочете дешево купити шафу ШП-1 Еверест? Оформляйте замовлення через кошик і наші фахівці миттєво допоможуть Вам, відповідаючи на всі питання!
Відеоінструкція зі збирання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2000 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 380 мм |
| Колір | Дуб сонома + трюфель |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + трюфель, Дуб Сонома Трюфель |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8555 |
| Артикул | 00000039743 |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Сукня шафа в кімнату двостулкова ШП-1 60 х 38 х 200 см сонома + трюфель, Шафи для білизни в будинок |
| Тип товару | Шафа розстібної |
- Ціна: 3 418 ₴






