
Вузька кутова шафа в спальню і в передпокій Бриз ШКУ-14 Венге + дуб молочний, Модульні кутові шафи 80*80*210
7 811,70 ₴
6 009 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502312
Вузька кутова шафа в спальню і в передпокій Бриз ШКУ-14 Венге + дуб молочний, Модульні кутові шафи з ламінованої ДСП
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку

Для невеликих квартир немає нічого кращого, ніж кутові шафи, виготовлені з легкого ДСП світлих відтінків. Саме такий варіант пропонує компанія «Еверест Меблі». Модель «Бриз» являє собою компактний зовні, але винятково місткий всередині виріб. Завдяки ШКУ-14, у вашому будинку не буде витрачено жодного сантиметра жита, а ваші речі будуть у повному порядку.
Переваги кутової шафи
Вибираючи ШКУ-14 у нашому каталозі, ви отримуєте:
● якісний і практичний товар;
● шафа, виготовлена з екологічно чистого ДСП (що підтверджена документально);
● довговічний виріб із надійною фурнітурою;
● мінімальні витрати часу на догляд за шафою.
Замовляйте модель кутової шафи «Бриз» прямо зараз. Вам сподобається його якість і швидкість нашої роботи.
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Купуючи наші меблі, ви отримуєте не тільки якісний продукт, але й зручність у складанні та надійні варіанти доставки в усій країні.
| Основні Характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість стулок (дверей) | 2 |
| Стан | Нове |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | двостулковій |
| Тип шафи | кутовою |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге + дуб молочний |
Шафа кутова Бриз ШКУ-14 Венге + дуб молочний
Кутова шафа Бриз ШКУ-14 — практичні меблі з привабливим фасадом із колекції Бриз, прекрасний варіант для маленької передпокою, вітальні, так і спальної кімнати. Виготовляється з ламінованої ДСП меблевою компанією Еверест. Наповнення шафи складається з невеликої штанги для вішалок, полиці для аксесуарів і п'яти полиць для повсякденного одягу. Оптимальні розміри дають змогу заощадити місце та правильно організувати простір у квартирі або в невеликому офісі.
Купити недорого шафу Бриз ШКУ-14 Еверест можна в таких кольорах: Венге + дуб молочний сонома + Трюфель
Шафа виготовлена з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть для дитячої.
Габарити кутової шафи Бриз ШКУ-14 (Ш х Г х В) 80 х 80 х 210 см.
Не підходить розмір — не проблема. У каталозі товарів ви можете вибрати модель з іншими габаритами: Бриз ШКУ-14 (Ш х Г х В) 80 х 80 х 210 см Соната 700 (Ш х Г х В) 70 х 70 х 205 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ Вся меблями постачається в РОЗОБІБНОМУ ВІДЕ та упакована в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання.
Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 800 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб молочний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | кутовий |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8556 |
| Артикул | 00000039661 |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Вузька кутова шафа в спальню і в передпокій Бриз ШКУ-14 Венге + дуб молочний, Модульні кутові шафи 80*80*210 |
| Тип товару | Шафа кутова |
| Колір | Венге + Дуб молочний |
- Ціна: 6 009 ₴




