
Шафа-пенал закрита для передпокою Соната Венге темна + дуб крафт золотої розпашні шафи-пінали
3 446,30 ₴
2 651 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502276
Шафа-пенал закрита для передпокою Соната Венге темна + дуб крафт золотої розпашні шафи-пінали, (Ш х Г х В) 38 х 40 х 205 см
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обробляється і відвантажується зі складу упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Пенал закритий Соната Венге + крафт золотий

Пенал закритий Соната для вітальні
Елемент модульної системи Соната - закритий пенал виготовлений із ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Розміри:
Ширина — 400 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 2050 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + білий | Сонома + білий | Венге + Крафт | Крафт білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Шафа-пенал закрита Соната Венге темна + Дуб крафт золотой
Закритий шафа-пенал із колекції Соната — прості лаконічні меблі для щоденного користування. Виробляється українською меблевою компанією Еверест. Допоможе створити практичний і функціональний інтер'єр кімнати, підходить для облаштування вітальні, спальні, передпокою, домашнього кабінету або офісу. Зручна конструкція характеризуються правильними геометричними формами, складається з п'яти однакових полиць, на які можна розташувати багато важливих різноманітних речей. Відеоінструкція зі збирання Купити недорого шафу-пенал Соната Еверест можна в таких кольорах: Венге темний + білий Венге темний + дуб крафт золотий Дуб сонома + білий Шафа-пенал виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарський компанії Kronospan, тому підходить навіть для дитячої. Габарити шафи Соната (Ш х Г х В) 38 х 40 х 205 см Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія дає змогу вибрати модель з іншими габаритами: - Шафа-пенал закритий Соната (Ш х Г х В) 38 х 40 х 205 см - Шафа-пенал відкритий Соната (Ш х Г х В) 38 х 40 х 205 см - Шафал надбудова Соната (Ш х Г В) 38 х 40 х 97 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Усі меблі постачаються в РОЗОБІБНОМУ ВІДЕ та упаковані в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + крафт золотий |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2050 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Ширина шафи | 400 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8573 |
| Артикул | 00000039318 |
| Висота | 205 см |
| Кількість дверей | Однодверна |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Шафа-пенал закрита для передпокою Соната Венге темна + дуб крафт золотої розпашні шафи-пінали |
| Тип товару | Пенал |
| Фасад | ДСП ламінована |
| Колір | Венге темний + Дуб крафт золотий |
- Ціна: 2 651 ₴







