
Шафа-пенал книжковий відкритий Еверест Соната Дуб сонома Шафи Стелажі Пінали
3 341 ₴
2 570 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502285
Шафа-пенал книжковий відкритий Еверест Соната Дуб сонома Шафи Стелажі Пінали (Ш х Г х В) 40 х 38 х 205 см
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обробляється і відвантажується зі складу перебігу двох-п'яті днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Пенал відкритий Соната

Пенал відкритий Соната для вітальні
Елемент модульної системи Соната - закритий пенал виготовлений із ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Розміри:
Ширина — 400 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 2050 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге | Сонома | Крафт білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Шафа-пенал відкрита Соната Дуб сонома
Шафа пенал відкрита Соната, пpoїзалeм котopoгo є мeблинною компанією Еверест, допоможе ефективно заповнити простір у кімнаті, не займаючи багато місця. Універсальна модель із сучасної колекції Соната підійде як для передпокою, так і вітальні. Компактна та містка, не займає багато місця. Конструкція пенала має одне відділення з чотирма відкритими полицями. Така система підійде для сучасних людей, які цінують лаконічність і комфорт. Відеоінструкція зі складання Купити недорого шафу-пенал Соната Еверест можна в таких кольорах: Венге темний Дуб сонома Шафа-пенал виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, за цим підходить навіть для дитячої.
Габарити шафи Соната (Ш х Г х В) 40 х 38 х 205 см
Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія дає змогу вибрати модель з іншими габаритами: -
Шафа-пенал закрита Соната (Ш х Г х В) 38 х 40 х 205 см
Шафа-пенал відкрита Соната (Ш х Г х В) 38 х 40 х 205 см
Шафа-пенал надбудова Соната (Ш х Г х В) 38 х 40 х 97 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Усі меблі постачаються в РОЗОБІБНОМУ ВІДЕ та упаковані в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість внутрішніх полиць | 5 шт. |
| Тип мебели | книжкова шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2050 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Ширина шафи | 400 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00000033849 |
| Висота | 205 см |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Шафа-пенал книжковий відкритий Еверест Соната Дуб сонома Шафи Стелажі Пенали |
| Тип товару | Пенал |
| Фасад | ДСП ламінована |
| Код: | 8582 |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 28 кг |
- Ціна: 2 570 ₴









