
Тумба приліжкова для спальні Еверест Соната 50х38х50 Венге темний + білий Тумби приліжкові гарні
1 963 ₴
1 510 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502077
Тумба приліжкова для спальні Еверест Соната 50х38х50 Венге темний + білий Тумби приліжкові гарні, Відеоінструкція зі збирання
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Тумба приліжкова Соната
Тумба приліжкова Соната виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої спальні.

Розміри:
Довжина — 500 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 500 мм
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Тумба приліжкова Соната Венге темний + Білий
Приліжкова тумба Соната є елементом колекції Соната. Виготовлена українською меблевою фабрикою Еверест, приваблює і функціональністю. Надійна та продумана конструкція складається з двох невеликих ящиків із телескопічними напрямними. Обладнана якісною, надійною фурнітурою та кріпильними деталями. Купити недорого приліжкову тумбу Соната Еверест можна в таких кольорах: Венге темний + білий, Венге темний + дуб крафт золотий, Дуб сонома + білий. Корпус і фасади тумби виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть у дитячу кімнату. Тумба приліжкова Соната випускається з габаритами (Ш х Г х В) 50 х 38 х 50 см Якщо Вам не підходить розмір, є можливість придбати іншу приліжкову тумбу з нашого асортименту: - Тумба приліжкова Ліберті (Ш х Г х В) 60 х 38 х 45.5 см - Тумба приліжкова Соната (Ш х Г х В) 50 х 38 х 50 см — Тумба приліжкова Т-1 (Ш х Г х В) 40 х 40 х 40 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Усі меблі постачаються в РОЗОБІБНОМУ ВІДЕ та упаковані в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + білий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8592 |
| Артикул | 00000033869 |
| Висота | 50 см |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Назва | Тумба приліжкова для спальні Еверест Соната 50х38х50 Венге темний + білий Тумби приліжкові гарні |
| Стиль | Класика |
| Тип товару | Тумба приліжкова |
| Колір | Венге темний + білий |
- Ціна: 1 510 ₴

