Топ
-23%

Тумба для взуття з дзеркалом Еверест Бриз ТО-4 50х38х210 венге + дуб молочний (DTM-2206)
5 236,40 ₴
4 028 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502206
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба для взуття Еверест Бриз ТО-4 Венге + Дуб молочний Тумба під взуття Бриз ТО-4 з дзеркалом - це надзвичайно стильний та практичний елемент меблів із серії Бриз меблевої фабрики Еверест. Знизу розташовані два відділення під взуття та місткий ящик під аксесуари, а зверху дзеркало. Завдяки компактним розмірам тумба підійде для будь-якого передпокою. Привабливий дизайн виробу можна гармонійно поєднувати з іншими виробами цієї колекції, створюючи єдину стилістичну композицію. Відмінною особливістю тумби для взуття Бриз ТО-4 є те, що за дзеркалом ховається великий відсік із полицями для зберігання дрібних аксесуарів. Відеоінструкція по збірці Купити недорого тумбу для взуття Бриз ТО-4 Еверест можна у наступних кольорах: Венге + Дуб молочний Дуб сонома + Трюфель Місткість тумби складається з 2 великих відділень взуття та одна невелика скринька для зберігання аксесуарів. Корпус та фасади тумби виконані з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan. Тумба для взуття Бриз ТО-4 випускається з габаритами (Ш х Г х В) 50 х 38 х 210 см Якщо Вам не підійшов розмір або дизайн, можна придбати іншу модель з цієї Серії. ЗБІРКА ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді! У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником). Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм ) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток Залишилися питання або хочете дешево купити тумбу для взуття Бриз ТО-4 Еверест? Оформляйте замовлення через кошик або тисніть на помаранчеву кнопку чату в правому нижньому кутку екрану і наші фахівці миттєво допоможуть Вам, відповівши на всі запитання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Колір (відтінок) меблів | Венге + Дуб молочний |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8598 |
| Назва | Тумба для взуття з дверцятами та дзеркалом Еверест Бриз ТО-4 50х38х210 Венге + Дуб молочний, Взуття в передпокій |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 028 ₴

