
Тумба для взуття закрита Еверест Соната ТО-800 80х38х105.5 Дуб сонома + Білий, Сучасні тумби під взуття
4 238 ₴
3 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502213
Тумба для взуття закрита Еверест Соната ТО-800 80х38х105.5 Дуб сонома + Білий, Сучасні тумби під взуття (Ш х Г х В) 80 х 38 х 105 см

Комоди для взуття в передпокій Соната ТО-800 Дуб сонома + Білий
Тумба для взуття Соната ТО-800 із шикарної колекції Соната — практичний варіант для облаштування стильного інтер'єру передпокою. Ці меблі виготовлені в сучасному стилі надійною меблевою фабрикою Еверест. У корпусі розташовані два відділення для 8 пар зимового взуття з відкидними дверцятами. У верхній частині виробу є невеликий висувний ящик на телескопічних напрямних, у який можна помістити ключі та необхідні аксесуари. За бажання до тумби додатково можна придбати вішалку з цієї ж серії, створивши єдину композицію.
Купити недорого тумбу для взуття Соната ТО-800 Еверест можна в таких кольорах:
- Венге темний + білий,
- Венге темний + дуб крафт золотий,
- Дуб сонома + білий.
Корпус і фасади тумби виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть у дитячу кімнату.
Тумба для взуття Соната ТО-800 випускається з габаритами (Ш х Г х В) 80 х 38 х 105 см
Якщо Вам не підходить розмір, є можливість придбати іншу модель із цієї серії:
- Соната ТО-600 (Ш х Г х В) 60 х 38 х 50 см
- Соната ТО-800 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 105 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Уся меблях постачається в РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ та упакована в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання.
Для самостійного складання Вам знадобиться:
- шестигранний ключ під конфірмат (4 мм)
- хрестова викрутка
- молоток
Тумба взуттєва для передпокою Еверест Соната ТО-800
Шукаєте стильне та функціональне рішення для зберігання взуття? Тумба для взуття Еверест Соната ТО-800 — це ідеальний вибір для вашого дому. Її компактні розміри забезпечують зручність у використанні, а сучасний дизайн у кольорах дуба сонома та білого надає елегантності вашому інтер'єру.
Не втрачайте можливість отримати якісний меблевий виріб, що поєднує в собі практичність і естетику. Завдяки продуманій конструкції та використанню якісних матеріалів ця тумба стане надійним помічником в організації вашого простору. Купіть Тумбу Еверест Соната ТО-800 уже сьогодні та насолоджуйтеся ладом у вашому домі!
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки за передоплатою 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
— покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
— покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій із товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8605 |
| Назва | Тумба для взуття закрита Еверест Соната ТО-800 80х38х105.5 Дуб сонома + Білий, Сучасні тумби під взуття |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 3 260 ₴


