
Набірні меблі для передпокою Рив'єра з двостулковою шафою ШП-1 Дуб сонома + трюфель Стильна передпокій
11 735,10 ₴
9 027 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502188
Набірні меблі для передпокою Рив'єра з двостулковою шафою ШП-1 Дуб сонома + трюфель Стильна передпокій з ЛДСП
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обробляється і відвантажується зі складу упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Передпокій Рив'єра з двостулковою шафою ШП-1 Дуб сонома + трюфель
Стильна передпокій Рив'єра — популярна модель від меблевої фабрики Еверест. Виготовлена з ЛДСП у простому лаконічному стилі, обптимізpyeт інep'єр, подарувавши її функціональних можливостей. Сучасний меблевий гарнітур складається з двостулкової дводверної шафи, взуттєвої тумби та вішака-щита з гачками для одягу. Також комплект укомплектований трьома висувними шафками, невеликою полицею та дзеркалом прямокутної форми. Оптимальні розміри дають змогу поставити меблі в приміщенні із середніми габаритами. Корпус і фасади передпокою виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan.
Габарити передпокою Рив'єра (Ш х Г х В) 140 х 38 х 200 см
Якщо Вам не підходить розмір, є можливість придбати іншу модель із цієї серії: Передпокій Рив'єра (Ш х Г х В) 90 х 38 х 200 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Усі меблі постачаються в РОЗОБІБНОМУ ВІДЕ та упаковані в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома + трюфель |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + трюфель, Дуб Сонома Трюфель |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Склад комплекту | |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8648 |
| Назва | Набірні меблі для передпокою Рив'єра з двостулковою шафою ШП-1 Дуб сонома + трюфель Стильна передпокій |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 9 027 ₴







