
Вузька передпокій у сучасному стилі Еверест Рив'єра венге + дуб молочний, Красиві меблі в передпокій
7 291,70 ₴
5 609 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502191
Вузька передпокій у сучасному стилі Еверест Рив'єра венге + дуб молочний, Красиві меблі в передпокій (Ш х Г х В) 120 х 38 х 210 см
Передпокій Рив'єра від меблевої фабрики Еверест виготовлена в лаконічному стилі, завдяки чому підійде під будь-який інтер'єр. Ідеально продумана конструкція дасть змогу комфортно розмістити всі необхідні речі та організувати зручну систему зберігання навіть у невеликий передпокою.
Функціональна передпокій Рив'єра містить усі необхідні елементи. Укомплектована нижньою тумбою з двостулковими дверцятами для легкого доступу до потрібної пари взуття. Невеликий пенал із дзеркальними дверима та ящиками дає змогу розмістити необхідні речі. Над щитом із гачками для одягу, встановлена мініатюрна полиця для зберігання головних уборів та аксесуарів.
Купити недорого передпокій Рив'єра Еверест можна в таких кольорах:
-
Венге + Дуб молочний,
-
Сонома + Турфель.
Передпокій Рив'єра Венге + Дуб молочний
Корпус і фасади передпокою виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan.
Габарити передпокою Рив'єра (Ш х Г х В) 120 х 38 х 210 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Усі меблі постачаються в РОЗОБІБНОМУ ВІДЕ та упаковані в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання.
Для самостійного складання Вам знадобиться:
-
шестигранний ключ під конфірмат (4 мм)
-
хрестова викрутка
-
молоток
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% от стоимости товара або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Новая Почта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб молочний |
| Кількість предметів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Склад комплекту | |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8651 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Вузька передпокій у сучасному стилі Еверест Рив'єра венге + дуб молочний, Красиві меблі в передпокій |
| Оплата | Аванс 20% або Пром Оплата, Оплата частками |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 5 609 ₴

