
Великий комод для дому Еверест Мікс-3 (телескопи) 140х38х97 Німфея альба, Комоди з ЛДСП
6 583,20 ₴
5 064 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502467
Великий комод для дому Еверест Мікс-3 (телескопи) 140х38х97 німфея альба
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Великий комод для дому Еверест Мікс-3 (телескопи) Німфея Альба Комод Мікс-3 від фабрики Еверест — це лаконічний і функціональний елемент меблів для вашого будинку! Виготовлений із якісного ламінованого ДСП. Чотири місткі ящики та два бічні дверцята з полицями. Комод Мікс-3 комплектується телескопічними напрямними для ящиків, але також у продажу є ця сама модель комода, тільки з роликовими напрямними. Сучасний дизайн виробу проглядається без накладних ручок, що робить його ще привабливішим.
Купити недорого комод Мікс-3 Еверест можна в таких кольорах:
- Німфея Альба
- Венге + Дуб молочний
- Дуб сонома + Білий
- Венге + Білий
Завдяки своїм розмірам комод можна поставити як у вітальню, у спальню, передпокій, також підійде і для кухні під посуд. Комод Мікс-3 створить комфорт і затишок у будь-якому приміщенні, а також допоможе впорядкувати багато речей у кімнаті. Багатофункціональний, можна складати одяг, книги, косметику та інше. Вага виробу — 60 кг.
Розміри: Ширина — 140 см Глибина — 38 см Висота — 97,7 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІНОВНОМУ ВІДЕ! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником). Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток. Відеоінструкція зі збирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Німфея Альба |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 97 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 140 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8683 |
| Назва | Великий комод для дому Еверест Мікс-3 (телескопи) 140х38х97 німфея альба, Комоди з ЛДСП |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип товару | Комод |
| Фасад | ДСП ламінована |
- Ціна: 5 064 ₴


