
Сучасна двостулкова шафа в спальню Еверест Бриз ШП-4 Венге + Дуб молочний, Спашні шафи з дзеркалом
10 436,40 ₴
8 028 ₴
- Під замовлення
- Код: 502479
Відправка з 15 квітня 2026Сучасна двостулкова шафа в спальню Еверест Бриз ШП-4 Венге + Дуб молочний, Спашні шафи з дзеркалом (Ш х Г х В) 100 х 52 х 210 см

Шафа пряма із дзеркалом Бриз ШП-4 Венге + Дуб молочний
Місткий Шафа Бриз ШП-4 є частиною вишуканої колекції Бриз від меблевої фабрики Еверест. Добре поєднується з іншими меблями, виконуючи не тільки естетичну, а й практичну функцію.
Універсальна модель обладнана одним відділом зі штангою для вішалок та одним відділом із полицями та дзеркалом на фасаді дверей. Також виріб укомплектований трьома шухлядами, у які можна помістити необхідне приладдя або аксесуари.
Оптимальні розміри дають змогу встановити шафу в спальні, вітальні або передпокої й організувати зручне зберігання великої кількості предметів гардероба.
Також шафа Бриз ШП-4 можна придбати без дзеркала
Купити недорого шафу Бриз ШП-4 Еверест можна в таких кольорах:
-
Венге + дуб молочний
-
Німфея альба
-
Сонома + Трюфель
Шафа виготовлена з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть для дитячої.
Габарити шафи Бриз ШП-4 (Ш х Г х В) 100 х 52 х 210 см
Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія дає змогу вибрати модель з іншими габаритами:
- Шафа двостулкова Бриз ШП-2 (Ш х Г х В) 60 х 38 х 210 см
- Шафа прямої Бриз ШП-4 (Ш х Г х В) 100 х 52 х 210 см
- Шафа двостулкова Бриз ШП-5 (Ш х Г х В) 150 х 52 х 210 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Усі меблі постачаються в РОЗОБІБНОМУ ВІДЕ та упаковані в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання.
Для самостійного складання Вам знадобиться:
-
шестигранний ключ під конфірмат (4 мм)
-
хрестова викрутка
-
молоток
Шафа пряма з дзеркалом і ящиками Еверест Бриз ШП-4
Відкрийте для себе ідеальне рішення для вашого інтер'єру з шафою Еверест Бриз ШП-4! Цей стильний меблевий елемент поєднує елегантний дизайн і функціональність. Дзеркало не тільки додає візуальний простір, але й дає змогу вам завжди мати бездоганний вигляд. Ящики забезпечують удосталь місця для зберігання ваших речей, зберігаючи лад у вашому домі.
Не проґавте можливість оновити свій простір! Шафа виготовлена в сучасному стилі, поєднуючи венге та дуб молочний, що робить її універсальним рішенням для будь-якого інтер'єру. Розмістіть нотку розкоші та практичності у ваше життя з шафою Еверест Бриз ШП-4 — вона стане не тільки функціональним, але і стильним акцентом у вашій кімнаті!
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки за передоплатою 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
— покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
— покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій із товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 520 мм |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб молочний |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 1000 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 6 |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8757 |
| Назва | Сучасна двостулкова шафа в спальню Еверест Бриз ШП-4 Венге + Дуб молочний, Спашні шафи з дзеркалом |
- Ціна: 8 028 ₴

